خدمات انقلاب اسلامی به اهل سنت در جهان کم نظیر استگنبدکاووس-ترکمن نیوز-  امام جمعه اهل سنت گنبدکاووس گفت: خدمات انقلاب اسلامی به جامعه اهل سنت در اقصی نقاط ایران بویژه در استان گلستان و این شهرستان بسیار خوب و در سطح جهان کم نظیر است.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌های ایران؛آخوند عبدالباسط نوریزاد روز یکشنبه در دیدار فرماندار ویژه و مدیران ادارات و نهادهای گنبدکاووس با ائمه جمعه این شهرستان، گفت: امروز بعضی ها همگام با دشمن می گویند که اهل سنت در ایران مظلوم واقع شده و نظام به آنان خدمات و امکانات نمی دهد.
وی افزود: اما بنده با سند و مدرک می گویم خدماتی که انقلاب اسلامی به جامعه اهل سنت داده در هیچ جای دنیا وجود ندارد و شما می توانید وضعیت مثلا شیعیان را در برخی کشورهای عربی منطقه ببینید که حتی اجازه استخدام به عنوان سرباز در ارتش نمی دهند.
آخوند نوریزاد اضافه کرد: در ایران به اهل سنت علاوه بر پست های نظامی با درجه های خوب، پست های دولتی در سطح معاون وزیر، استاندار، معاون استاندار، فرماندار، بخشدار و ریاست ادارات و نهادها را داده اند.
وی تصریح کرد: اهمیت دادن به اهل سنت در ایران حاصل وحدت و اتحاد ایجاد شده در بین اقوام و مذاهب اسلامی به برکت انقلاب، امام راحل و رهبری است که باید قدردان آن باشیم.
امام جمعه اهل سنت گنبدکاووس ادامه داد: اهل سنت هرگز فریب تبلیغات سوء دشمنان را نمی خورد و لازم است تا خدمات و امکاناتی که انقلاب به اهل سنت داده را به فرزندان و نسل جوان خود اطلاع رسانی کنیم.
آخوند نوریزاد با قدردانی از خدمات ارائه شده توسط انقلاب اسلامی و دولت های آن، افزود: گستردگی این خدمات بر هیچ کس پوشیده نیست زیرا تا قبل از انقلاب بسیاری از روستاهای گنبدکاووس از نعمت آب و برق، گاز، مخابرات، راه و مدرسه محروم بودند اما امروز این خدمات در همه روستاهای حتی دور افتاده نیز وجود دارد.

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۲۱:۱۰

۱۴ بهمن ۱۳۹۷

کد خبر :

44788

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک