ترکمن نیوز
ترکمن نیوز
خانواده

خانواده

خانواده

خانواده

 • ترس کودکان را جدی بگیرید

  ترس کودکان را جدی بگیرید

  تورکمن نیوز:  تجربه و کنار آمدن با اضطراب و ترس می تواند کودک را برای پشت سر گذاشتن موقعیت ها و شرایط مختلف در زندگی آماده کند.

 • روابط جنسی زن و شوهر از دیدگاه اسلام

  روابط جنسی زن و شوهر از دیدگاه اسلام

  تورکمن نیوز:  چه بسیار اتفاق افتاده که من تمایل زیادی به نزدیکی با همسرم داشته ام و به او پیشنهاد کرده ام، ولی او گاه به خاطر فشار کار و خستگی و گاه به خاطر عدم تمایل و علاقه بدان ...

 • های خانگی 150x150 - دلیل چسبنده بودن رویه کیک های خانگی چیست؟

  دلیل چسبنده بودن رویه کیک های خانگی چیست؟

  تورکمن نیوز: یکی از مشکلات در پختن کیک های خانگی چسبنده بودن رویه کیک است که قیافه ظاهری کیک شما را نازیبا می کند. با ما همراه شوید و 4 دلیل اصلی چسبنده شدن رویه کیک تان را بدانید

 • کردن ابرو 150x150 - روشهای مرتب کردن ابرو مخصوص دختران جوان!

  روشهای مرتب کردن ابرو مخصوص دختران جوان!

  تورکمن نیوز: شاید برای مرتب کردن ابرو آن هم به شکلی دخترانه وساده ،ساعتها وقت خود را در سالنهای آرایشی گذرانده اید، روشی ساده وآسان وجود دارد که می تواند شما را در این امر کمک کند.

 • شناسی افراد 1 150x150 - شخصیت شناسی افراد بر اساس این 7 نکته کوچک

  شخصیت شناسی افراد بر اساس این ۷ نکته کوچک

  تورکمن نیوز: شخصیت شناسی افراد، می تواند برای تصمیمیات بزرگی مانند ادامه دادن یک رابطه عاطفی مفید باشد. بر اساس این نکات کوچک است که مردم درباره شما و شخصیت شما قضاوت می کنند.

 • 2 150x150 - چرا شاد «ماندن» کار سختی است؟

  چرا شاد «ماندن» کار سختی است؟

  تورکمن نیوز: در دهه ۱۹۹۰ میلادی، روانشناسی به نام «مارتین سلیگمن» جنبش روانشناسی مثبت را راه‌اندازی و مدیریت کرد که بر موفقیت و شادی انسان استوار است.

 • در روابط عاطفی 3 150x150 - چگونه می‌توان از وابسته بودن در رابطه عاطفی دست کشید؟

  چگونه می‌توان از وابسته بودن در رابطه عاطفی دست کشید؟

  تورکمن نیوز: اغلب این‌طور به نظر می‌رسد افرادی که در رابطه عاطفی خود بشدت وابسته و صمیمی هستند به افراد خودشیفته گرایش دارند. این مساله برای فرد وابسته بسیار ناراحت‌کننده است زیرا مشکلات زیادی برایش بدنبال خواهد داشت.

 • های شکلاتی 150x150 - توپک های شکلاتی، یک دسر نیم ساعته و خوشمزه

  توپک های شکلاتی، یک دسر نیم ساعته و خوشمزه

  تورکمن نیوز: توپک های شکلاتی فوری یکی از بهترین و سریع ترین دسرهایی است که می توانید برای پذیرایی از میهمانان تان درست کنید. با ما همراه شوید و طرز تهیه این توپک های شکلاتی را یاد بگیرید.

 • 8moon 150x150 - خط ماه به زمین!

  خط ماه به زمین!

  تورکمن نیوز: دو محقق از دانشگاه‌های کمبریج و کلمبیا فکر می‌کنند که سرمایه‌گذاری روی احداث یک خط کابلی بین ماه و زمین راه بهتری از ساخت آسانسور فضایی متصل به ایستگاه فضایی باشد

 • بازاری 150x150 - خیارشور بازاری درست کنید

  خیارشور بازاری درست کنید

  تورکمن نیوز:  خیارشور یکی از خوشمزه ترین چاشنی هایی است که می توانید درون منزل تان آن را مانند اصطلاحا خیارشورهای بازاری درست کنید. در این مقاله چند نکته مهم برای درست کردن خیارشور بازاری را به شما می گوییم

 • پرتقالی بدون فر 150x150 - طرز تهیه کیک پرتقالی بدون فر

  طرز تهیه کیک پرتقالی بدون فر

  تورکمن نیوز:  کیک های خانگی یکی از بهترین عصرانه هایی هستند که می توانید در جمع خانوادگی تان از خوردن آن لذت ببرید. اگر شما هم مشکل نداشتن فر را دارید به راحتی می توانید با دستور زیر یک کیک ...

 • عصبانیت 2 150x150 - چگونه عصبانیت خود را کنترل کنیم؟

  چگونه عصبانیت خود را کنترل کنیم؟

  تورکمن نیوز: چین انداختن میان دو ابرو و فشردن آرواره‌ها به هم و گشاد شدن سوراخ‌های بینی از بارزترین نشانه‌های عصبانیت در چهره انسان هستند. این تغییرات گاهی باعث می‌شوند تا موجودی قوی‌تر به نظر بیاییم.

 • درمان سردرد با آب!

  درمان سردرد با آب!

  تورکمن نیوز:  بسیاری از سر دردها با نوشیدن آب کافی رفع میشود پس نیازی نیست همیشه مسکن های شیمیایی خورد و عوارض آنها را تحمل کرد.

 • مغزدار خانگی 150x150 - طرز تهیه شکلات مغزدار خانگی

  طرز تهیه شکلات مغزدار خانگی

  تورکمن نیوز:  شکلات مغزدار یکی از تنقلات و دسرهایی است که به راحتی می توانید در منزل آن را درست کرده و از خوردن آن لذت ببرید.