رئیس اداره استاندارد گنبدکاووس:

Abbasi 27F 300x198 - خانواده‌ها و معلمان سفیران استاندارد در جامعه باشندگنبدکاووس-ترکمن‌نیوز- رئیس اداره استاندارد شهرستان گنبدکاووس با اشاره به ضرورت فرهنگ‌سازی در حوزه استاندارد در سطح جامعه، گفت: خانواده‌ها و معلمان سفیران استاندارد در جامعه باشند.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌های ایران، یحیی عباسی صبح امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگاران و اهالی رسانه با اشاره اینکه در سال ۱۳۹۶ تلاش کردیم در همان چند ماهی که به عنوان خادم مردم منصوب شدم اقدامات خوبی را به نتیجه برسانم، اظهار کرد: در سال ۱۳۹۷ برنامه‌هایی برای توسعه و پیشرفت کارها به همراه همکارانم داریم که محوریت آن همیاری و همکاری گرفتن از مردم در امور است.

وی با بیان اینکه خانواده و مدارس دو رکن مهم فرهنگ‌سازی در سطح جامعه هستند، افزود: این و نهاد و رکن اساسی باید به اداره استاندارد کمک کنند تا فرهنگ توجه به استاندارد و خرید و استفاده از کالای استاندارد را در سطح جامعه به صورت فراگیر گسترش دهیم.

رئیس اداره استاندارد شهرستان گنبدکاووس با اشاره به اینکه محدوده شرق استان گلستان در حوزه اجرایی اقدامات اداره استاندارد گنبدکاووس قرار می‌گیرد، خاطرنشان کرد: با توجه به محدودیت نیروی انسانی و کمبود بودجه و اعتبار این مردم هستند که باید به صورت جدی به کمک ما بیایند تا در فرهنگ‌سازی گام‌های بلند و اثرگذاری را برداریم.

عباسی با تاکید بر اینکه در سال ۱۳۹۷ بخش عمده از اقدامات خود را بر محور آموزش متمرکز خواهیم کرد، ادامه داد: به نظر بنده آموزش دادن هزینه نیست و باید آن را به نوعی سرمایه‌گذاری تعبیر کرد که می‌تواند بسیاری از هزینه‌های انسانی، زمانی و مالی را نیز کاهش دهد.

وی با اشاره به اینکه بسیاری از فعالان عرصه تولید با درک درستی از اهمیت استاندارد در حال همکاری صمیمانه با اداره استاندارد شهرستان گنبدکاووس هستند، تصریح کرد: در حال حاضر در بیش از ۱۵۰ واحد تولیدی و صنعتی در سطح شرق استان گلستان مدیران کنترل و کیفیت به عنوان نمایندگان فنی اداره استاندارد مشغول به کار هستند که نشان از نگاه حرفه‌ای و مشتری مدارانه این واحدهای تولیدی است.

رئیس اداره استاندارد شهرستان گنبدکاووس با بیان اینکه از مردم عزیزان انتظار داریم سفیران اداره استاندارد در سطح جامعه باشند، اضافه کرد: امیدواریم مردم خودشان ناظر بر سلامتی خودشان باشند و بدانند که فرهنگ‌سازی در حوزه استاندارد و افزایش و ارتقای کیفی محصولات در نهایت منجر به رشد سطح سلامتی و کیفیت زندگی خودشان خواهد شد.

عباسی در پاسخ به سوالی مبنی بر رسیدگی به وضعیت استاندارد پمپ‌های گاز طبیعی یا همان سی ان جی، تاکید کرد: جایگاه‌های سوخت گاز طبیعی نیز همچون جایگاه‌های سوخت بنزین و گازوئیل در طول سال حداقل در چهار مرحله بازدید و مورد بررسی قرار می‌گیرند که این بررسی‌ها هم در بخش نازل و هم در بخش کنترل پمپ‌ها اجرایی می‌شود.

منبع: خبرگزاری فارس

گردآوری: گروه خبری ترکمن‌نیوز

https://t.me/ITNAnews

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۹:۳۵

۲۷ فروردین ۱۳۹۷

کد خبر :

16055

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک