بنیاد مسکن  300x199 - خانواده‌های دارای دو معلول تا پایان سالجاری صاحب خانه می‌شوندترکمن ینوز:  استاندار گلستان در مراسم افتتاح ۱۹۶ اُمین واحد مسکونی خانواده های دارای دو معلول در استان اظهار کرد: در گلستان ۳۰۰ خانواده دارای دو معلول وجود دارد و تلاش داریم با همکاری بنیاد مسکن در سال جاری برای همه آنها مسکن مقاوم و با کیفیت ایجاد نماییم.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  هادی حق شناس در مراسم  افتتاح و کلنگ زنی پروژه های عمرانی شهرستان علی آباد کتول تصریح کرد: از ۳۰۰ خانواده دارای دارای دو معلول تا کنون ۵۰ خانواده به ادارات بنیاد مسکن در سطح شهرستان ها مراجعه نکردند که با توجه به امکانات و ظرفیت های موجود امکان ایجاد خانه برای آنان در سال جاری وجود دارد و آنها می توانند از فرصت پیش آمده به نحو احسن استفاده کنند.

وی افزود: امروز در شهرستان علی آباد عملیات آغاز به کار ۲۵۰ واحد حمایتی که وعده آن در ۲۲ بهمن گذشته با حضور دکتر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور داده شده بود, آغاز شد و تلاش داریم تا ۲۲ بهمن ماه سال جاری این واحدهای مسکونی را تحویل دهیم. استاندار گلستان همچنین با اشاره به کلنگ زنی دو پل شرقی و غربی در شهرستان علی آباد کتول خاطر نشان کرد: مهلت اجرای این پروژه و تعهد پیمانکار ۴۸ ماه است اما با توجه به اهمیت و ضرورت آن مقرر گردیده ظرف مدت ۳۰ ماه این دو پل که در مسیر جاده اصلی گرگان به مشهد قرار دارد به بهره‌برداری برسد.
استاندار گلستان یادآور شد: ۳۲ میلیارد تومان اعتبار لازم برای اجرای دو پل شرقی و غربی در کنار گذر علی آباد کتول تامین گردیده و امیدواریم این پروژه پیش از موعد مقرر مورد بهره برداری قرار گیرد.

 

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۶:۰۸

۱۲ تیر ۱۳۹۹

کد خبر :

78245

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک