خانه از پای بست ویران استتورکمن نیوز با سومین شکست نماینده گنبدکاووس در مسابقات جوانان کشور موجی از اعتراض‌ها در فضای مجازی هویدا شد.

همواره در طی چندین سال قلم فرسایی برای والیبال گنبدکاووس به کرات گوشزد کردیم که این راه والیبال گنبد ره به ناکجا آباد است، ولی پنبه‌ها در گوش جا انداخته بود، یا دوستان خود را به خواب ستاره‌دار زده بودند.

چندین سال گذشت. اما کسی به فکر آیندگان نبود. تمرکز بر روی بزرگسالان، بستن تیم و باشگاه داری اوستا کار بلدی می‌خواهد. اما نه توانستیم در چیدمان بزرگسالان موفقیتی را حاصل کنیم و نه در پایه‌ها خروجی داشته باشیم.

مقصر مسعود آزمون نیست. مقصر آنهایی هستند که مجوز تیمداری پایه‌ها را در نفس‌های آخر اعلام وجود می‌کنند.

تیمی که در اوایل آبان باید بسته می‌شد، سر از اواخر آذر در میاورد.

سرمان را برای والیبال درد آوردن نیز ثمره‌ای جز خون و دل خوردن ندارد.

صادقانه می‌گویم نه شهردار ما فکر و ذهنش ورزش شهر است نه شورایمان. اگر این دوستان را به حال خود رها کنیم هیچ گونه سرمایه‌گذاری روی والیبال را انجام نمی‌دهند.

دست مریزاد می‌گوییم به طیار که به طرز فوق العاده‌ای راه تزریق بودجه به والیبال را هموار کرد. در غیر این صورت از استاندار گرفته تا شورا کوچکترین بهایی به والیبال نمی‌دادند. صرف نظر از اتلاف وقت پایه‌ها توسط شهردار و شورا ، در کمال تعجب مشاهده می‌کنیم که دبیر هئیت والیبال، سرپرست پایه‌ها و مدیر دورده در زیر ساخت‌ها می‌شود.

فردی که کوچکترین تاثیرگذاری در والیبال را دارد. قلم فرسایی ما نیز حالت بیهوده نویسی به خود گرفته است. در حالی‌که سفره پهن است، جایی برای انتقاد باقی نمی‌ماند.

 

گزارش از: شیرمحمد شیروانی
خبرنگار ورزشی تورکمن نیوز

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۲:۲۸

۰۵ دی ۱۳۹۸

کد خبر :

66616

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک