معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی و رییس ستاد انتخابات گلستان

چراغعلی 2 300x177 - حفظ وحدت، توصیه مقام معظم رهبری بعنوان ناخدای کشتی انقلاب استترکمن نیوز: معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی و رییس ستاد انتخابات گلستان گفت: مراسم باشکوه مردم از اقشار و گروه های مختلف در تشییع شهید سلیمانی نشان از وابستگی و تعهد مردم به سربازان وطن است.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  عبدالرضا چراغعلی در جلسه مشترک اعضای ستاد امنیت انتخابات استان با شهرستان های غرب استان با محکوم کردن اقدام تروریستی آمریکا در ترور سردار سلیمانی و تاکید بر وحدت ملی اظهار داشت: سردار سلیمانی محدود به گروه و عده معدودی نمی شود.

چراغعلی با اشاره به نزدیک شدن به موعد انتخابات مجلس شورای اسلامی با تاکید بر تامین امنیت انتخابات و حضور حداکثری مدنظر مقام معظم رهبری از دست اندرکاران و مجریان انتخابات خواست تمامی تمهیدات لازم در برقراری امنیت انتخابات و برخورد با خاطیان انتخابات را در هر مقام و منصبی را در دستور کار داشته باشند.
وی افزود : حفظ وحدت توصیه مقام معظم رهبری به عنوان ناخدای کشتی انقلاب است که باید آویزه گوش قرار گیردو مسئولین امنیتی خصوصا در حوزه انتخابات هوشیار باشند.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی و رییس ستاد انتخابات گلستان تصریح کرد: مسائل امنیتی کشور تابعه سیاستها و برنامه های کلان و مدیران تراز اول امنیتی کشور است ودر این ایام حساس سخنرانان و افراد مسئول باید تابع سیاستهای کلان کشور و سیاستهای امنیتی کشور باشند و با ایجاد تنش و نا امیدی در بین مردم نیایند وآنها نیز در حفظ وحدت که سر انجام امنیت است بکوشند.

رئیس ستاد انتخابات اجرای رزمایش های انتخاباتی و هم چنین کلاسهای توجیهی آموزشی و برقراری جلسات مداوم را از اهم فعالیتهای این کمیته بر شمرد و از زحمات همه اعضا کمیته های استانی و شهرستانی خصوصا مسئول کمیته امنیت ستاد انتخابات استان تشکر کرد.

وی از نامزدها خواست به امر قانون عمل کنند و از مدار قانون خارج نشوند و در صورت بروز تخلف و تبلیغات انتخاباتی زودهنگام و اقدامات ضد امنیتی با متخلفان در هر مقطع زمانی انتخابات برخورد خواهد شد.

 

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۶:۴۷

۱۷ دی ۱۳۹۸

کد خبر :

67461

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک