8 والیبالیست‌ گلستانی در تیم‌های ملی 300x225 - حضور 8 والیبالیست‌ گلستانی در تیم‌های ملیوالیبال– ترکمن نیوز- رئیس هیئت والیبال استان: از حضور ۸ بازیکن گلستانی در تیم‌های ملی والیبال کشورمان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری وتحلیلی ترکمن های ایران، عیسی سنگدوینی در نشست خبری گفت: فدراسیون والیبال به دلیل عملکرد خوب والیبال گلستان نگاه ویژه به والیبال استان در کنار ارومیه دارد.

وی اضافه کرد: در همین راستا مریم ابراهیم زاده بعنوان سرست تیم ملی در سال ۹۷ انتخاب شد، منا آشفته و مهسا صابری به تیم ملی دعوت شدند

سنگدوینی با اشاره به حضور ۶ بازیکن گلستانی در مسابقات آسیایی جاکارتا گفت: در تیم ملی والیبال فرهاد قائمی و صابر کاظمی و درتیم ملی والیبال ساحلی در این مسابقات رحمان رئوفی، حامد میرزاعلی، بهمن سالمی، آرش وکیلی، از گلستان حضور دارند.

وی گفت: تمامی این بازیکنان شایستگی حضور در تیم‌های ملی را داشتند.

سنگدوینی در پایان با اشاره به برنامه ریزی هیئت والیبال برای ساماندهی کانون‌های والیبال استان گفت: با ساماندهی و صدور مجوز کانون‌ها برنامه ریزی بهتر برای مسابقات می‌شود و در همین ارتباط در کمیته فنی استعداد‌های والیبال شناسایی می‌شوند و این استعداد‌های برتر پایه و اساس والیبال استان هستند.

 

لینک عضویت کانال تلگرام

https://tlgrm.in/ITNAnews

منبع: yjc.ir

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۹:۵۱

۱۷ مرداد ۱۳۹۷

کد خبر :

31476

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک