5 گلستانی در اردوی تیم ملی فوتوالی 300x204 - حضور 5 گلستانی در اردوی تیم ملی فوتوالیاخبار ورزشی – ترکمن نیوز- رییس هیات انجمن‌های ورزشی استان گلستان گفت : اردوی تیم ملی فوتوالی مردان بزرگسال ایران برای کسب آمادگی حضور در رقابت های قهرمانی آسیا با پنج ورزشکار گلستانی در خانه تنیس روی میز اصفهان برگزار می شود.

 

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران، منصور دمیرچی اظهار کرد : در این اردو ملی پوشان از پانزدهم تیر تا ۲۰ این ماه تمرینات لازم را زیر نظر کادر فنی انجام خواهند دارد.

دمیرچی ادامه داد : محمود شادان، وحید ایمری، جمیل کر، فریدون صفایی و احمد شادان؛ گلستانی های دعوت شده به این اردوی آماده سازی هستند.

وی بیان کرد: گلستان یکی از قطب های فوتوالی کشور است و همواره بخش عمده نفرات تیم ملی این رشته در رده های سنی گوناگون را ورزشکاران استان تشکیل می دهند.

حمیدرضا مظلومی، محسن فیاض بخش، میلاد شعبانلو، مصطفی دهقانی، مهدی میرحسینی، رحمان یزدانی، آیدین تشنه کام و رضا باقری دهنوی؛ دیگر نفرات حاضر در اردوی تیم ملی فوتوالی هستند.

پنجمین دوره رقابت‌ های فوتوالی قهرمانی آسیا یازدهم تا هفدهم مرداد در بانکوک تایلند برگزار می شود و ایران با ۲ تیم در این مسابقات شرکت می کند.

فوتوالی ورزشی بین‌المللی است که قوانین آن مثل والیبال بوده ولی مثل فوتبال با پا بازی می‌شود.

لینک عضویت کانال تلگرام

https://t.me/ITNAnews

منبع : irna.ir/golestan

انتشار دهنده : Yaprak
تاریخ و زمان خبر

۱۱:۲۵

۱۴ تیر ۱۳۹۷

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک