رییس هیات والیبال استان گلستان:

سنگدوینی 1 300x198 - حضور ژاپن، تایلند، سوئد و لهستان در تور جهانی را به فال نیک می‌گیریمتورکمن نیوز: رییس هیات والیبال استان گلستان درباره میزبانی این استان از مسابقات تور تک ستاره گفت: بسیار خرسندیم که در حال برگزاری دومین دوره تور جهانی تک ستاره والیبال ساحلی در استان گلستان و شهر بندر ترکمن هستیم.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  عیسی سنگدوینی اظهار کرد: همان‌طور که می‌دانید، در این دوره با استقبال بهتری نسبت به سال گذشته از سوی کشورهای دیگر مواجه شده‌ایم، به طوری که ۱۷ تیم در این مسابقات شرکت کرده‌اند و حضور کشورهای ژاپن، تایلند، سوئد و لهستان را به فال نیک می‌گیریم.

وی افزود‌: ما تلاش می‌کنیم تا از تمامی توان و استعداد موجود در استان گلستان استفاده کرده و همچنین از حمایت‌های فدراسیون والیبال و سازمان ساحلی که ما را در بهتر برگزار شدن مسابقات یاری نمودند، استفاده نماییم. ناظر فدراسیون جهانی، به کیفیت خوب برگزاری مسابقات اذعان نمود و همچنین پیشنهاد برگزاری تورهای دو و سه ستاره را عنوان کرد.

سنگدوینی در پایان گفت که از تمامی ظرفیت‌های موجود در استان گلستان برای هرچه بهتر برگزار شدن مسابقات، نهایت استفاده را خواهد کرد.

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۹:۴۰

۱۱ مهر ۱۳۹۸

کد خبر :

62595

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک