حضور ورزشکار گلستان در مسابقات دانشجویان دختر جهانورزش بانوان- ترکمن نیوز- اسکواش باز دختر اهل استان گلستان پس از موفقیت در مسابقات انتخابی به رقابت های دانشجویان جهان اعزام می شود.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران،  محمدرضا موسایی گفت: غزال شرف پور در رده برترین های رقابت های انتخابی برای شناخت نفرات اعزامی به رقابت های جهانی دانشجویان در بیرمنگام انگلیس قرار گرفت.
رییس هیات اسکواش اظهار کرد: سوگل ثمودی و حدیث فرزاد دیگر نفرات انتخاب شده برای حضور در مسابقات جهانی اسکواش دانشجویان هستند.
وی بیان کرد: شرف پور چندی قبل و با تصمیم کمیته فنی فدراسیون اسکواش برای حضور در بازی های آسیایی جاکارتا نیز انتخاب شده بود.
وی بیان کرد: تیم ملی اسکواش دختر ایران اواخر مرداد ماه آینده راهی جاکارتا می شود تا با ترکیب فرشته اقتداری، حدیث فرزاد و غزال شرف پور در بخش زنان و سجاد زارعیان و علیرضا شاملی در رقابتهای مردان با حریفان دیدار کند.
افزون بر ۲۰۰ ورزشکار زن و مرد از گلستان به صورت حرفه ای در رشته اسکواش فعالیت دارند.
هجدمین دوره بازی‌های آسیا از ۲۷ مرداد ماه امسال به میزبانی شهر جاکارتا پایتخت کشور اندونزی برگزار می شود و تاکنون حضور عادل مجللی در قایقرانی آب های آرام و غزال شرف پور در اسکواش از استان گلستان در این مسابقات قطعی شده است.

 

لینک عضویت کانال تلگرام

https://t.me/ITNAnews

منبع: irna.ir

 

 

 

 

 

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۹:۰۴

۱۷ تیر ۱۳۹۷

کد خبر :

26749

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک