حضور میلیونی در راهپیمایی ۱۳ آبان نشانگر شناخت ملت ایران از چهره کینه توز آمریکایی‌ها استتورکمن نیوز:  استاندار گلستان با تاکید بر انسجام مردم و حمایت آنان از جمهوری اسلامی، اظهار کرد: حضور میلیونی دانش آموزان، دانشجویان و عموم مردم در راهپیمایی ۱۳ آبان نشان می دهد ملت ایران شناخت واقعی از کینه توزی های امریکایی ها نسبت به خود دارند.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛   از روابط عمومی استانداری، هادی حق شناس صبح امروز دوشنبه ۱۳ آبان در راهپیمایی روز ملی مبارزه با استکبار جهانی همراه با عموم مردم قدرشناس و مسئولین تصریح کرد: تا زمانی که کینه امریکایی ها نسبت به ملت ایران استمرار داشته باشد، این راهپیمایی ها ادامه دارد.

وی افزود: مداخله امریکا در امور ایران به ۶۶ سال پیش بازمی گردد ، جائیکه  دولت قانونی این کشور را در ۲۸ مرداد ۱۳۳۲ ساقط کردند که البته پیش از انقلاب موفق بودند اما با انقلاب شکوهمند اسلامی تلاش های آنان بی ثمر ماند.
استاندار گلستان یادآور شد: امروز امریکا بیش از هر زمان دیگری فشارها و تحریم های همه جانبه خود علیه ملت ایران را اعمال می کند اما حضور میلیونی مردم در راهپیمایی هایی از نوع ۱۳ آبان نشان می دهد که ملت ایران چهره واقعی کینه امریکایی را درک کرده اند و در مقابل آن ایستاده اند.
دکتر حق شناس ضمن تقدیر از حضور دانش آمزان و عموم مردم در شهرهای مختلف استان در این راهپیمایی استکبار ستیزانه خاطر نشان کرد: جمهوری اسلامی ایران به پشتوانه مردم همواره در مقابل تهدیدات خارجی ایستادگی کرده و به الگویی در سطح بین الملل در مواجهه با استکبار تبدیل شده است.
لازم به ذکر است راهپیمایی ۱۳ آبان، روز ملی مبارزه با استکبار جهانی و روز دانش آموز امروز در تمام استان با حضور مردم قدرشناس و مسئولین برگزار شد تا برگ زرین دیگری در کارنامه افتخارات ملت ایران ثبت گردد.
گفتنی است در حاشیه راهپیمایی ۱۳ آبان و به مناسبت هفته پدافند غیرعامل استاندار گلستان از غرفه های مختلف نمایشگاه پدافند غیرعامل استان بازدید کرد.

 

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۲:۲۱

۱۳ آبان ۱۳۹۸

کد خبر :

64364

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک