معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار در مرکز پاسخگویی تلفنی سامد 300x199 - حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار در مرکز پاسخگویی تلفنی سامداخبار استانی – ترکمن نیوز- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان، مدیرکل صدا و سیمای استان، مدیرکل بهزیستی استان و مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری، پیش از ظهر امروز با حضور در مرکز سامد پاسخگوی تماس های مردم بودند.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران، به نقل از روابط عمومی استانداری گلستان، “علی اصغر طهماسبی” اظهار کرد : پس از تأکید استاندار محترم مبنی بر حضور هفتگی مدیران استان در مرکز سامد، تا کنون ۱۵۰ نفر از فرمانداران، مدیران کل استانی، بخشداران، شهرداران و سایر افراد در سطوح مدیریتی مختلف، روزهای سه شنبه هر هفته با حضور در مرکز سامد به صورت تلفنی پاسخگوی مردم شریف استان گلستان بوده اند.

وی ادامه داد: طی این مدت ۷ هزار تماس تلفنی با مرکز سامد گرفته شده که که برخی بصورت مشاوره ای بوده و ۱۴۴۶ تماس نیز برای پیگیری های بیشتر به ثبت رسیده است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار با تأکید بر سهل الوصول بودن ارتباط مستقیم با مدیران در بستر سامد، بیان کرد: از تعداد تماسهای به ثبت رسیده تا کنون ۷۰ درصد درخواست های مردمی به نتیجه رسیده و ۳۰ درصد دیگر نیز در دست اقدام است.

طهماسبی در پایان ارتباط راحت، مستقیم و بدون واسطه مردم و مسئولین را از طریق سامانه تلفنی ۱۱۱ از مهمترین مزیت های ارتباط در بستر سامد عنوان کرد.

لینک عضویت کانال تلگرام

https://t.me/ITNAnews

انتشار دهنده : Yaprak
تاریخ و زمان خبر

۱۴:۲۶

۱۹ تیر ۱۳۹۷

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک