حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن پایبندی به نظام اسلامی را ثابت می‌کند گنبدکاووس-ترکمن نیوز-  امام جمعه اهل سنت شهرستان گنبدکاووس گفت: مردم ما در طول انقلاب اسلامی پشتیبان ولایت فقیه و نظام جمهوری اسلامی بودند و امروز نیز با وجود مشکلات اقتصادی این پشتیبانی استمرار دارد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌های ایران؛ آخوند عبدالباسط نوریزاد با تاکید بر حضور گسترده مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن اظهارداشت: انقلاب اسلامی توسط بنیانگذار جمهوری اسلامی بر پایه دین و اسلام تشکیل شد. انقلاب اسلامی ما دنیوی،اقتصادی و مالی نبوده که امروز به خاطر مشکلات اقتصادی از پا دربیاید.

وی افزود: مردم ما همیشه در کنار مسئولان و گاهی جلوتر از آنها برای پاسداشت آرمان‌های انقلاب اسلامی و پیروی از فرامین مقام معظم رهبری در همه عرصه‌های سیاسی، ملی و مذهبی حضور داشتند و هیچ‌گاه نظام جمهوری اسلامی را تنها نگذاشتند.

امام جمعه اهل سنت شهرستان گنبدکاووس بیان داشت: امسال شاهد مشکلات اقتصادی در داخل کشور هستیم و مردم ما مانند ۸ سال دفاع مقدس در جنگ اقتصادی به سر می‌برند و این جنگ سختی‌ها و دشواری‌هایی ایجاد کرده، با وجود همه مشکلات مردم همچنان پشتیبان نظام جمهوری اسلامی و ولایت فقیه هستند.

وی ادامه داد: مردم اهل سنت مانند گذشته در کنار برادران اهل تشیع خود برای مبارزه با استکبار جهانی آمریکا و ایادیش فردا پرشورتر از گذشته در راهپیمایی ۲۲ بهمن شرکت کرده و همه امید دشمنان را تبدیل به یاس می‌کنند.

آخوند نوریزاد گفت: مردم ما در انقلاب اسلامی طعم شیرین استقلال و آزادی را چشیده‌اند و هرگز اجازه نخواهند داد که دشمنان با توطئه‌های خود درصدد براندازی نظام جمهوری اسلامی باشند.

وی یادآور شد: موج خروشان مردم در راهپیمایی فردا ۲۲ بهمن به همه مردم جهان ثابت می‌کند که مردم شریف انقلاب اسلامی پس از ۴۰ سال همچنان پایبند این نظام و انقلاب هستند و الگویی برای مبارزه و استقامت کشورهای اسلامی در مقابل استکبار شدند.

 

گردآوری:گروه خبری ترکمن نیوز

منبع:تسنیم

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۸:۲۷

۲۱ بهمن ۱۳۹۷

کد خبر :

45238

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک