حضور مردم در انتخابات نشان وحدت بین مردم و حاکمیت استتورکمن نیوز:  امام جمعه اهل سنت شهرستان گنبدکاووس با بیان اینکه اهمیت انتخابات و شرکت در آن بر هیچ فرد ایرانی پوشیده نیست، گفت: حضور گسترده مردم در انتخابات یک پیام مهم برای جهانیان دارد و آن وحدت، اتحاد، همبستگی و صمیمیت بین آحاد مردم و مجموعه حاکمیت درنظام جمهوری اسلامی است.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛   آخوند “عبدالباسط نوریزاد” روز جمعه پس از انداختن رای خود در صندوق شماره ۷۰ مستقر در مسجد آخوند نوریزاد شهر گنبدکاووس به خبرنگار ایرنا گفت: انتخابات به فرموده رهبری انقلاب روز جشن ملی ملت ایران است و بنده ضمن تبریک این روز بزرگ، از همه واجدین شرایط دعوت می‌کنم، در این جشن ملی حضوری پرشور داشته باشند.
وی با بسیار مهم دانستن مساله انتخابات درنظام جمهوری اسلامی، خاطرنشان کرد که حضور گسترده مردم در این صحنه سیاسی، مُهر تاییدی بر قبولی اصل نظام و رهبری است.
آخوند نوریزاد اضافه کرد: هر رایی که ما در صندوق می اندازیم، علاوه بر انجام وظیفه قانونی، ملی و شرعی مان، نشانه آن است که ما اصل نظام اسلامی و رهبری را قبول داریم و پای آن ایستاده‌ایم و باحضور خود مشت محکمی به دهان دشمنان اسلام و انقلاب می‌زنیم.
وی بابیان اینکه امروز دشمنان انقلاب اسلامی تلاش دارند تا بین مردم و مجموعه حاکمیت فاصله ایجاد کنند، تصریح کرد: وقتی دشمنان حضور قاطع و پرشور ملت ایران را در شعب اخذ رای می ببیند، مایوس و ناامید می‌شوند.
آخوند عبدالکریم جاور دیگر امام جمعه اهل سنت گنبدکاووس نیز با اشاره به آغاز رای‌گیری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در سراسر کشور گفت: حضور در پای صندوق و رای دادن حق مردم است که با انتخاب نامزد برگزیده خود، از آن استفاده می‌کنند.

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۵:۴۹

۰۲ اسفند ۱۳۹۸

کد خبر :

70026

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک