حضور مدیران استان و شهرداران بندرگز و نوکنده در مرکز سامدگلستان-ترکمن نیوز-  مدیران کل صنعت، معدن و تجارت، تعزیرات حکومتی استان و شهرداران بندرگز و نوکنده این هفته در مرکز سامد حضور دارند.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌های ایران؛ به نقل روابط عمومی استانداری، مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد ، بازرسی و امور حقوقی گفت: در ادامه برگزاری برنامه های ارتباط مردمی مستقیم مسئولین در بستر سامد ، روز سه شنبه هفته جاری مورخ ۱۴ اسفند ماه ، با توجه به نزدیک شدن به ایام پایانی سال و موضوع تنظیم بازار ، قوانلو مدیرکل صنعت ، معدن و تجارت و حسن پور مدیرکل تعزیرات حکومتی استان در مرکز سامد حضور خواهند یافت و همچنین شهرداران بندرگز و نوکنده از دیگر میهمانان دعوت شده برنامه ارتباط مردمی مستقیم مسئولین در بستر سامد می باشند.
سید خالق سجادی افزود : هم استانیهای گرامی می توانند در مورخ مذکور ، جهت بیان مسائل و مشکلات خود  از ساعت ۸/۳۰صبح الی ۱۰/۳۰تماس حاصل نمایند . (جهت ارتباط با مدیران کل صنعت ، معدن و تجارت و تعزیرات حکومتی استان پس از شماره گیری تلفن ۱۱۱ کد ۲ و جهت ارتباط با شهرداران بندرگز و نوکنده کد ۳ را انتخاب نمایند. )

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۹:۵۸

۱۱ اسفند ۱۳۹۷

کد خبر :

46922

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک