ghaemi turkmensnews 300x200 - حضور فرهاد قائمی در باشگاه زراعت بانکگفت و گو-ترکمن نیوز-  فرهاد قائمی لژیونر تیم ملی کشورمان امروز ایران را به مقصد ترکیه ترک کرد تا در تمرینات باشگاه جدیدش زراعت بانک حاضر شود. او پس ورود به ترکیه مصاحبه ای با باشگاه داشت:

🔹نظرت در مورد لیگ ترکیه چیست؟

” لیگ ترکیه یکی از بهترین لیگ های اروپاست که در آن بازیکنان باکیفیتی حضور دارند، به همین خاطر لیگ ترکیه سطح بالایی دارد. قبل از اینکه به ترکیه بیایم، لیگ اینجا را دنبال می کردم، زراعت یکی از بهترین تیم های ترکیه بود و ما هم باید با حریف های قدرتمندی مبارزه کنیم. بازی کردن در ترکیه برای من خیلی خاص است. ”

🔹کشور ترکیه و مردمش را چطور دیدی؟

” ترک ها انسان های خونگرم، خندان و خوشرویی هستند، درست مثل ایرانی ها. آنها عاشق کمک کردن به همدیگر هستند. فکر میکنم خیلی زود به ترکیه عادت کنم، چون مردم ایران و ترکیه خیلی بهم شباهت دارند. مخصوصا غذا و ذائقه مان خیلی به هم شبیه است. ”

🔹نظرت در مورد باشگاه زراعت بانک چیست؟

” زراعت بانک یکی از بزرگترین بانک های ترکیه است که اهداف و برنامه هایی را برای باشگاهش هدفگذاری کرده است. هدف من هم این است که تمام تلاشم را بکنم تا باشگاهم به اهدافش برسد. باشگاه امکانات اختصاصی خیلی خوبی دارد. خیلی زود با شرایط اینجا هماهنگ می شوم و تلاش می کنم که برای تیمم مفید باشم.”

🔹امسال فصل متفاوتی را خارج از کشور تجربه می کنی، نظرت چیست؟

” امسال فصل متفاوتی برای من است. من همراه با تیم ملی ایران در رقابت های دشوار زیادی حضور داشتم اما تجربه باشگاهی، تجربه متفاوتی است. برای بازی در یک لیگ متفاوت خارج از کشورم هیجان دارم. امیدوارم این تغییر برای زندگی حرفه ایم خوب باشد. من همیشه از خودم مطمئنم و می خواهم با باشگاهم به موفقیت های مهمی برسم. ”

🔹شانس خودتان را در جام بالکان چطور می بینی؟ (جام اتحادیه والیبال بالکان با حضور کشورهای بلغارستان، ترکیه، آلبانی، رومانی، مجارستان، صربستان، کرواسی، مقدونیه)

“رقابت های خیلی مهمی پیش روی ماست. خودمان امید زیادی به قهرمانی داریم، اما این قهرمانی دور از دسترس نیست مگر اینکه انگیزه خودمان را بالا نگه داریم. تمرینات آماده سازی شروع شده و با کادر فنی حریف ها آنالیز خواهیم کرد. امیدوارم دست پر از بلغارستان برگردیم.

آریا ورزش

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۳:۲۶

۱۲ مهر ۱۳۹۷

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک