بندر ترکمن,الیاس هیوه چی,حضور در برنامه اولکامبندر ترکمن-ترکمن نیوز-  الیاس هیوه چی فرماندار شهرستان ترکمن عصر روز سه شنبه ۲۱ فروردین در برنامه اولکام شبکه گلستان حضور یافت و گفت: در ایام نوروز امسال تا ۱۲ فروردین، شهرستان ترکمن با یک و نیم میلیون و تا پایان تعطیلات (۱۵ فروردین) با حدود ۲ میلیون بازدید کننده، بیشترین جذب گردشگر و رتبه اول در استان گلستان را به خود اختصاص داد.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ترکمن های ایران،   هیوه چی ضمن تبریک سال نو و ارائه گزارشی از اقدامات و برنامه های ستاد اجرایی خدمات سفر شهرستان در ایام نوروز امسال، به ظرفیت ها و پتانسیل های گردشگری اشاره نمود.
رئیس ستاد اجرایی خدمات سفر شهرستان اظهار داشت: ستاد تسهیلات نوروزی شهرستان ترکمن متشکل از ۱۰ کمیته فعال در ایام نوروز به شهروندان و مسافران به ارائه خدمات پرداختند.
وی افزود: باتوجه به اینکه شهرستان ترکمن فاقد زیرساختهای لازم برای گردشگری است با تمام امکانات موجود ستاد اسکان در راستای جلب رضایتمندی مسافران اقدمات خوبی انجام داد و امیدواریم برای سال های آتی زیرساخت ها و امکانات بیشتری برای جذب گردشگران فراهم شود.
فرماندار در ادامه با اشاره به شعار سال ” حمایت از کالای ایرانی” تصریح کرد: برپایی نمایشگاه های صنایع دستی و زیورآلات ترکمن در نوروزگاه شهرستان با هدف تحقق شعار سال و حمایت از این صنایع صورت گرفت.

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۲۰:۳۲

۲۱ فروردین ۱۳۹۷

کد خبر :

15703

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک