روحانی اهل سنت:

بندر ترکمن, مدیر حوزه علمیه اهل سنت قره تپه,22 بهمنبندرترکمن-ترکمن نیوز-  مدیر حوزه علمیه اهل سنت قره تپه بندرترکمن  گفت: با حضور آحاد مردم شیعه و سنی در راهپیمایی ۲۲ بهمن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی؛ بار دیگر شوکت، استقلال طلبی و آزادگی کشور خود را در دنیا ثابت می کنیم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ترکمن نیوز،  حاج آخوند عبدالجبار میرابی صبح شنبه در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی اظهار کرد: حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن وظیفه دینی همه مسلمانان است، هنگامی که دشمنان به بهانه های مختلف سعی در ایجاد تفرقه دارند، ضروری بوده که با همدلی و برادری در این گونه آئین ها شرکت فعالانه داشته باشیم.
این روحانی اهل سنت ادامه داد: دشمنان می خواهند با ایجاد تفرقه ما را از رسیدن به آرمان های متعالی انقلاب دور کنند که باید هوشیار باشیم.
آخوند میرابی؛ پیروزی انقلاب اسلامی را از نعمت های بزرگ خداوند به ایرانیان بیان کرد و افزود: شکر این نعمت ارزشمند، حمایت از آرمان های امام خمینی (ره) و منویات مقام معظم رهبری است.
وی اضافه کرد: عملی ترین شکل حمایت از آرمان های انقلاب اسلامی حضور همواره در صحنه است که با شرکت در انتخابات و راهپیمایی جلوه گر می شود.
آخوند میرابی ادامه داد: نسلی که انقلاب را درک کرده باید دستاوردهای آن را برای جوانان تبیین کند و سختی هایی که منجر به پیروزی شد را بازگو نماید.
استاد حوزه علمیه اهل سنت بندرترکمن گفت: اگر جوانان نسبت به این مسائل و نیز توطئه های دشمنان آگاه باشند، با تهدیدات مستکبران مبارزه خواهند کرد.

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۰:۰۵

۲۱ بهمن ۱۳۹۶

کد خبر :

11407

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک