رزمایش اقتدار ملی در چله انقلاب

Gomishan 1 22B 300x169 - حضور حماسی ترکمن های مرزنشین گُمیشان در راهپیمایی 22 بهمنگمیشان-‌ترکمن‌نیوز- شهروندان ترکمن و مرزنشینان شهرستان گُمیشان در شمال غربی استان گلستان امروز با شرکت پرشور در راهپیمایی ۲۲ بهمن حمایت قاطع خود را از نظام و انقلاب اسلامی در صحنه حضور به اثبات رساندند.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌های ایران، به نقل از ایرنا، مردان و زنان شهر ساحلی گُمیش تپه مرکز شهرستان گمیشان امروز در صفوف متحد و فشرده و با لباس های محلی ترکمنی با شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه یکبار دیگر همراهی وهمگامی خود را با نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به اثبات رساندند و سالروز پیروزی انقلاب را جشن گرفتند.
ماهیگیران، کشاورزان و دامداران این خطه مرزی به همراه مرزبانان، کارمندان، بازاریان و همه با شعار ۲۲بهمن ماه یوم الله یوم الله است، لبییک یا خامنه ای؛ با خلق حماسه حضور، بیعت مجدد خود را با رهبر معظم انقلاب اسلامی و آرمان های شهدای هشت سال دفاع مقدس اعلام کردند.
امیر شیر توماج فرماندار، حاج آخوند بایرام گلدی نبوی نژاد امام جمعه اهل سنت و جمعی کثیری از مدیران شهرستانی دوشادوش مردم در این راهپیمایی حضور داشتند.
این راهپیمایی از میدان امام خمینی (ره) این شهر آغاز و با حضور پرشور مردم در محل چهار راه قائم این شهر و با سخنرانی فرماندار و قرائت بیانیه راهپیمایی به پایان رسید.
مردم سیمین شهر از توابع گمیشان نیز امروز از مقابل بخشداری گلدشت به سوی گلزار شهدای گمنام این شهر راهپیمایی کرده و ۲۲ بهمن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی را گرامی داشتند.
گمیشان هم مرز با کشور ترکمنستان و در مجاورت دریای خزر حدود ۸۰ هزار نفر جمعیت داشته و در شمال غربی استان گلستان واقع است، بافت غالب جمعیتی این شهرهموطنان ترکمن هستند.
بیش از پنج هزار خبرنگار و عکاس داخلی و خارجی، مراسم جشن انقلاب ایران را پوشش می دهند.

گردآوری: گروه خبری ترکمن‌نیوز

https://t.me/ITNAnews

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۱:۴۱

۲۲ بهمن ۱۳۹۶

کد خبر :

11534

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک