حضور بسیجیان ترکمن در رژه نیروها در تهران اخبار اجتماعی– ترکمن نیوز- جانشین فرمانده سپاه نینوا از حضور نیروهای بسیج ترکمن در رژه تهران خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران، سرهنگ عین علی اظهار کرد : هفته دفاع مقدس امسال با شعار “ما توانستیم” در قالب یک‌هزار برنامه در استان گلستان برنامه اجرا می‌شود که نخستین آن اجرای رزمایش عملیات بیت المقدس به مدت ۶ شب در همه شهرهای استان گلستان است .

عین علی گفت : رژه نیروهای نظامی و انتظامی در شهرهای مختلف در روز۳۱شهریور ا همراه با سپاه قدرت خود را به جهانیان نشان می دهند.
وی ادامه داد : شرکت نیروهای داوطلب بسیجی قوم ترکمن دررژه نیروها درتهران یکی دیگر ازآن برنامه هااست و همچنین برپایی نمایشگاه فرهنگی در همه شهرهای استان از دیگر برنامه ها در این ایام است .

عین علی تصریح کرد : افتتاح طرح‌های عمرانی در راستای محرومیت‌زدایی از دیگر برنامه‌های هفته دفاع مقدس است که این طرح‌ها با هزینه بیش از ۷۵۰ میلیون تومان آماده بهره‌برداری است .

عین علی در خصوص شهید تازه تفحص شده هم گفت : مراسم استقبال شهید پاسدار علی نصرتی فردا در مسجد المهدی فاضل آباد و وداع با این شهید در همین شهر و محله خارکلاته علی آباد کتول است و روز یکشنبه هم مراسم تشییع برگزار می شود.

لینک عضویت کانال تلگرام

https://tlgrm.in/ITNAnews

منبع: yjc.ir

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۲۳:۴۰

۳۰ شهریور ۱۳۹۷

کد خبر :

35805

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک