معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان:

حضور اهل سنت در انتخابات مایه مباهات استتورکمن نیوز: معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان گفت: حضور مردم شهرستان مراوه تپه و اهل سنت در انتخابات مایه مباهات است.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ عبدالرضا چراغعلی در جلسه شورای اداری این شهرستان اظهار کرد: حضور اهالی این شهرستان در همه صحنه هاستودنی بوده ودر اصل این امر حمایت از حاکمیت نظام است.
وی با اشاره به اقتدار کشورمان گفت ؛ وقتی دشمن میگوید دلیلش آگاهی آنها از قدرت و داشته های ما بوده و رسیدن به اهداف خود را در اختلاف اقوام میداند که ما باید آگاه باشیم.

فرماندار سابق مراوه تپه در ادامه این جلسه تصریح کرد: این شهرستان نیروهای توانمند خوبی دارد که استفاده دستگاهها از این ظرفیتها نقش خوبی درتوسعه شهرستان خواهد داشت.
یازمراد کوسه غراوی با اشاره به پیگیریهای انجام شده توسط خود افزود: اجرای طرح عملیات محرومیت زدایی بنیاد مستضعفان با ۷۵۰ میلیارد تومن اعتبار،اخذ مجوزگاو شیری ۲ هزار راسی، مجوز احداث عرضه میدان دام، احداث مسکن توسط بنیاد برکت پیگیری طرح کوچ ۶ روستای در کاسه سد از جمله اقدامات بنده میباشد.
فرماندار جدید این شهرستان نیز با اشاره به ظرفیتهای این شهرستان گفت؛ نگاه بنده به توسعه بخشهای کشاورزی، دامداری و صنایع دستی با توجه به

وجوداستعدادهای انسانی می باشد که از آن استفاده خواهم نمود.
امانگلدی ضمیر با بیان جایگاه مختومقلی فراغی اظهار کرد: مختومقلی فراغی نماد بشریت بوده و میتواند فرصت خوبی برای شهرستان باشد.
وی ضمن برشمردن وظایف فرمانداران افزود: برقراری امنیت، برگزاری انتخابات و هماهنگی دستگاههای اجرایی از وظایف فرمانداران بوده ودر برگزار انتخابات سالم و بی طرفانه و امانتدارانه مسئولیت بزرگی بر دوش داریم
در پایان مراسم ضمن قدردانی از خدمات یازمراد کوسه غراوی، امانگلدی ضمیر بعنوان فرماندار جدید شهرستان مراوه تپه معرفی گردید.
امانگلدی ضمیر دارای مدرک فوق لیسانس ، کارشناس ارشد مردم شناسی بوده و پست هایی چون بخشداری داشلی برون ، فرمانداری گمیشان و آق قلا در کارنامه خود دارد.

امام جمعه شهرستان مراوه تپه در ادامه این جلسه با اشاره به طرح و برنامه های فرماندار سابق گفت: مهندس یاز مراد کوسه غراوی در مدت کم خدمت خود طرحها و پیگیریهای خوبی داشتند.

حاج خوجه دردی آخوند غراوی افزود: علی رغم خدمات خوبی که در طول انقلاب برای این شهرستان انجام گرفته ولی بخاطر عمق محرومیت در حال حاضر با شهرستانهای دیگر فاصله زیادی داشته و با انان قابل مقایسه نمیباشد .
وی گفت : ما همه باید برای جلب رضایت خداوند، خادم مردم بوده و برای رفع محرومیت این شهرستان تلاش کنیم.

خبرنگار: عطابردی خانی

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۹:۰۲

۲۰ خرداد ۱۳۹۸

کد خبر :

54911

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک