حضور اقامتگاه بوم گردی و هنرمندان گلستان در نمایشگاه توانمندیهای روستائیان و عشایر کشور تورکمن نیوز نمایشگاه توانمندیهای روستائیان و عشایر کشور با حضور پررنگ هنرمندان گروه نمایشی و آئینی بخش کوهسارات شهرستان مینودشت و اقامتگاه بوم گردی ساسنگ در تهران برگزارشد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛   نمایشگاه توانمندیهای روستائیان و عشایر کشور با حضور پررنگ هنرمندان گروه نمایشی و آئینی بخش کوهسارات و اقامتگاه بوم گردی ساسنگ در  محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران از تاریخ ۲۴ تا ۲۷ مرداد ماه ۹۸ برگزارشد.

در این نمایشگاه تعداد ۳۰ نفر از هنرمندان روستاهای دهچناشک ، سایر و برنجون حضور داشتند و هنرمندان در بخش نمایشی و آئینی ، آداب و رسوم به صورت زنده به اجرای مراسم هایی مانند صله بران و حنابندان پرداختند.

گروه نمایشی و آئینی بخش کوهسارات که در محل خانه های نمادین استان گلستان به اجرای برنامه خود پرداختند مورد استقبال بازدیدکنندگان قرار گرفتند.

اقامتگاه بوم گردی ساسنگ نیز به عنوان نماینده استان گلستان در این نمایشگاه حضور داشت  و به معرفی روستای ساسنگ و اقامتگاه بوم گردی و جاذبه های اطراف ساسنگ پرداختنند.

از غرفه اقامتگاه بوم گردی ساسنگ دکتر اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهور ، دکتر امید معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری و جمعی دیگر از مقامات و مسوولین کشوری بازدید بعمل آوردند.

 

 

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۱:۵۴

۳۰ مرداد ۱۳۹۸

کد خبر :

59990

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک