امام جمعه گنبدکاووس:

الاسلام محمود ترابی 1 300x185 - حساسیت نشان دادن به مسائل اجتماعی عین امر به معروف و نهی از منکر استتورکمن نیوز: امام جمعه گنبدکاووس گفت: طبق واکنش مقام معظم رهبری به تحرکات اجتماعی ما نیز نباید سکوت کنیم و حساسیت نشان دادن به مسائل اجتماعی عین امر به معروف و نهی از منکر است.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  حجت‌الاسلام محمود ترابی در خطبه های عبادی نماز جمعه گنبدکاووس با اشاره به سفر رئیس جمهور به نیویورک و سخنرانی در مجمع عمومی سازمان ملل اظهار داشت: آغاز سخنرانی رئیس جمهور کشورمان که با نام خدا بود مورد توجه همگان قرار گرفت و باعث خنثی شدن  فضاسازی، فشار و تحریم آمریکا و کشورهای اروپایی گردید.

ترابی در ادامه افزود: حمله به تاسیسات نفتی عربستان باعث تشنج در بازارهای مالی و انرژی دنیا شد، عربستان از کشور صادر کننده به کشور وارد کننده نفت تبدیل شده و قیمت بنزین در جایگاه‌های سوخت آمریکا افزایش یافت.

امام جمعه گنبدکاووس از برگزار نشدن رژه نیروهای نظامی در آغاز هفته دفاع مقدس در شهرستان گنبدکاووس گلایه کرد و گفت: از مسئولان خواستاریم برای برگزاری مراسم در سال آینده برنامه ریزی کنند چراکه برگزار نشدن این مراسم نشانه عقب نشینی از ارزش های دفاع مقدس می باشد.

خطیب جمعه گنبدکاووس با اشاره به پیش رو بودن اربعین حسینی گفت: اتصال قلبی به عاشورا و قیام امام حسین(ع) سبب تعیین معنویت به عنوان موتور محرکه مقاومت و دفاع است که می تواند انسان را در مسیر الهی ثابت قدم نگه دارد.

 

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۶:۴۲

۰۵ مهر ۱۳۹۸

کد خبر :

62245

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک