رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر در گلستان:

سازمان جوانان جمعیت هلال احمر در گلستان 2 300x188 - حرکت رو به رشد جوانان جمعیت هلال احمر گلستان مشهود استاخبار استانی- تورکمن نیوز: رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمرگفت: حرکت رو به رشد در مجموعه جوانان جمعیت هلال احمر گلستان مشهود است.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ شهاب الدین صابونچی در جلسه شورای مدیران جمعیت هلال احمر گلستان اظهار کرد: بخش مهمی از برنامه های جمعیت هلال احمر در حوزه جوانان در ایام تابستان و با عنوان طرح ملی شوق رویش انجام می شود و ما در صدد هستیم برنامه های تفریحی، تشویقی و آموزشی جدیدی برای اعضای جوانان به اجرا در آوریم.

رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر در ادامه با اشاره به اینکه در جریان سیل اخیر تعداد زیادی از هموطنان ما در سختی قرار گرفتند اما در کنار آن حس همدلی و نوع دوستی در جامعه شکل سازمان یافته تری گرفت، افزود: اعتماد عمومی مردمی به جمعیت هلال احمر در سیل تثبیت شد و لازم است این ارتباط بسیار خوبی که با جامعه برقرار شده؛ تقویت شود.

وی ضمن اعلام استراتژی تغییر توزیع جغرافیایی اردوهای جوانان با هدف ایجاد تنوع و منطقه ای شدن اردوها افزود: برای اوقات فراغت نوجوانان و جوانان استان های متأثر از سیل برنامه اردوهای خارج استانی در نظر گرفتیم که در زمان مقتضی به اجرا در می آید.

سازمان جوانان جمعیت هلال احمر در گلستان 1 300x188 - حرکت رو به رشد جوانان جمعیت هلال احمر گلستان مشهود است

وی با بیان اینکه در حال حاضر طرح دادرس( دانش آموز آماده در روزهای سخت) جای مناسب خود را در جامعه و در بین دانش آموزان پیدا کرده است، تشریح کرد: در بازه زمانی ۲۹ تیر تا ۸ مرداد ماه اجرای مرحله کشوری المپیاد تیم های آماده(المپیاد مهارت های امدادی دادرسان هلال احمر) به صورت جداگانه برای دختران وپسران برنامه ریزی شده است.

دکتر صابونچی با عنایت به آغاز طرح با مهر تا مهر تأکید کرد: این طرح که از جمله اهداف آن حمایت از دانش آموزان و ایجاد یک پیام و حرکت اجتماعی برای بودن در کنار کودکان سیل زده است؛ از روزهای پیشین آغاز شده و تا مهرماه ادامه دارد و برآن هستیم بخشی از اقلام جمع آوری شده را در روزهای آتی در بین کودکان مناطق متأثر از سیل توزیع کنیم.
وی در پایان ضمن قدردانی از مدیریت بر محور کار گروهی و خردورزی در گلستان؛ اذعان داشت: حرکت رو به رشد در مجموعه جوانان جمعیت هلال احمر گلستان مشهود است و با توجه به حضور معاونی با سابقه و پیشکسوت ؛ برنامه های متنوع و خلاقانه همچون گذشته مورد انتظار است.

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۲۰:۳۹

۱۰ تیر ۱۳۹۸

کد خبر :

56488

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک