حدود 1،2 تن شکلات قاچاق در اینچه برون گنبد کشف شد گنبدکاووس-ترکمن نیوز- فرمانده هنگ مرزی اترک گلستان از کشف یک هزار و ۱۷۲ کیلوگرم شکلات قاچاق از یک فعال تهیه و توزیع این ماده خوراکی در شهر مرزی اینچه برون از توابع شهرستان گنبدکاووس خبر داد.به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ابران, به نقل از ایرنا سرهنگ محمدرضا سراوانی گفت: ماموران هنگ مرزی اترک براساس گزارش مردمی و در اجرای بند ۱۳ قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز، با حکم مرجع قضایی این شکلات ها را از فردی با هویت ‘ع – ش’ ساکن شهر مرزی اینچه برون کشف و ضبط کردند.
وی افزود: این شکلات ها خارجی و با مارک های مختلف بودند که به همراه چهار دستگاه تجهیزات گیرنده برنامه های ماهواره ای از محل دپوی شکلات ها کشف و ضبط و متهم با تشکیل پرونده تحویل مرجع قضایی شد.
فرمانده هنگ مرزی اترک گلستان همچنین از واژگونی یک دستگاه خودروی پراید در جاده اینچه برون به گنبدکاووس خبر داد و گفت: در این حادثه که عصر روز گذشته و به علت سرعت غیرمجاز و ناتوانی راننده در کنترل خودرو رخ داد، دو سرنشین این خودرو مصدوم و توسط اورژانس ۱۱۵ به مراکز درمانی منتقل شدند.
هنگ مرزی اترک استان گلستان مسئولیت حراست مرزهای زمینی ایران با ترکمنستان در محدوده این استان به طول تقریبی ۳۵۰ کیلومتر را بر عهده دارد و مقر فرماندهی آن در گنبدکاووس مستقر است.

 

لینک عضویت در کانال

https://t.me/ITNAnews

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۷:۱۳

۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک