حاشیه‌های سفر رئیس جمهور در ‌گنبدکاووسگنبدکاووس-ترکمن نیوز-  سخنرانی رئیس جمهور در بین مردم گنبدکاووس با حواشی مختلفی از جمله تاخیر دوساعته، شعار گرانی- گرانی مردم و همچنین گلایه از وعده های عمل نشده او همراه بود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ترکمن های ایران،  پیش از ظهر امروز حجت الاسلام حسن روحانی به همراه جمعی از وزرا در دومین سفر خود به گلستان وارد فرودگاه کلاله شد و در نخستین برنامه خود در جمع مردم گنبدکاووس حضور یافت.

سخنرانی رئیس جمهور قرار بود راس ساعت ۹ صبح در استادیوم تختی شهرستان گنبد کاووس آغاز شود. تاخیر دو ساعته رئیس جمهور باعث شد تقریبا ورزشگاه پر شود و اقشار مختلف در مراسم سخنرانی حضور یابند.

تا زمانی که روحانی وارد ورزشگاه تختی گنبدکاووس شود، میرزاده یکی از خوانندگان کشورمان مشغول اجرای برنامه بود

در خلال سخنرانی رئیس جمهور گروهی از مردم شعار گرانی گرانی سر می‌دادند که این شعار با بی توجهی روحانی همراه بود و وی به سخنرانی خود ادامه داد.

مردم هنگام سخنرانی آیت الله نورمفیدی درباره گرانی ها و مشکلات اقتصادی با صدای بلند فریاد می کشیدند و به نشانه تایید این مشکلات به ورزشگاه شور می دادند.

حاشیه‌های سفر رئیس جمهور در ‌گنبدکاووس

در ورزشگاه مردمی حضور داشتند که با پلاکاردهایی نسبت به وعده های عمل نشده روحانی در سفر قبلی مانند راه آهن و منطقه آزاد اینچه برون گلایه داشتند.

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۴:۲۵

۲۴ دی ۱۳۹۷

کد خبر :

43704

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک