شهرکی ترکمن نیوز 300x196 - حاج محمد شهرکی نیکوکار گرامی درگذشت خواهرزاده عزیزتان تسلیت بادترکمن نیوز: خبر درگذشت خواهر زاده عزیز حاج محمد شهرکی خیر و نیکوکار گرانقدر، همه ما را متاثر کرد.

إِنَّا لِلَّهِ وَإِنَّا إِلَيْهِ رَاجِعُونَ

جناب آقای حاج محمد شهرکی

با نهایت تاسف و تاثر درگذشت ناگهانی خواهرزاده گرامیتان مرحوم مغفور شادروان اکبر شهرکی را به شما و خانواده محترمتان تسلیت عرض نموده از درگاه حق تعالی برای آن مرحوم علو درجات و برای بازماندگان صبر جمیل مسئلت می‌نماییم.

از طرف خبرنگاران و هیات مدیره خبرگزاری ترکمن

عباس رسول آبادی و یاشار نیازی

 

بر اساس گزارش خبرنگار ترکمن‌نیوز: حاج محمد شهرکی رییس مجمع خیرین گنبدکاووس، عضو هیئت رییسه خیرین گلستان، رییس شعبه حل و اختلاف دادگستری گنبد و از خیرین سرشناس کشوری محسوب می‌شود. ایشان به خصوص در جریان تخریب و آسیب سیل ۱۳۹۸ کمک‌های شایانی به مردم منطقه و سایر استان‌های مصیبت زده کشور داشتند. وی در بحران شیوع ویروس کرونا نیز با پیش بینی های اولیه کمک‌های خیریه فراوانی از قبیل ماسک، دستکش و مواد غذایی و معیشتی برای نیازمندان توزیع داشتند همچنین تجهیزات پزشکی برای بیمارستان‌های گنبدکاووس و نیز گلستان تهیه کردند.

با کمال تاسف؛ حاج محمد شهرکی در فاصله بسیار کوتاهی در ۱۵ آذرماه ۹۸ با درگذشت مادر عزیزشان و در پایان سال نیز با از دست دادن برادر گرامیشان در ۲۱ اسفند ۹۸ و اخیرا نیز با خواهرزاده دلبندشان وداع گفته و داغ دار شدند. (برایشان صبر جمیل مسئلت داریم)

امروز سومین روز است که اکبر شهرکی خواهر زاده شهرکی به لقاء الله پیوست و به علت شیوع بیماری مراسم عمومی ترحیم برگزار نمی‌شود و دوستان آشنایان از طریق رسانه و شبکه‌های مجازی پیام تسلیت و ختم قرآن ارسال می‌نمایند. خدایش بیامرزد

 

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۵:۱۰

۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۹

کد خبر :

73847

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک