یزدانی رئیس دادگستری شهرستان گنبدکاووس 300x169 - حاج محمد شهرکی الگویی برای اجرای کمک های مومنانه در جامعه است+فیلم مصاحبهترکمن نیوز: رئیس دادگستری شهرستان گنبدکاووس گفت: امروز شاهد اتفاق خوبی هستیم که در مسیر اجرای منویات مقام معظم رهبری خیر خوبمان حاج محمد شهرکی برای دانش‌آموزان و خانواده‌های کم درآمد روستاهای شهرستان گنبدکاووس به عنوان کمک‌های مومنانه انجام می‌دهند.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  علی یزدانی در گفت و گو با خبرنگار ترکمن نیوز اظهار داشت: بازگشایی امسال مصادف بود با ماه محرم و طبق آموزه‌های دینی ما باید به کسانی که نیازمند هستند کمک کنیم و در قرآن کریم نیز توصیه شده است: (وَ یُطْعِمُونَ الطَّعامَ عَلى‏ حُبِّهِ مِسْکیناً وَ یَتیماً وَ أَسیراً) که خداوند بسیار تاکید داشته‌اند افراد توانمند به نیازمندان و یتیمان و خانواده‌های کم درآمد کمک کنند.

وی با اشاره بر فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر کمک های مومنانه به مردم نیازمند جامعه، خاطرنشان کرد: حاج محمد شهرکی در هر مناسبت و مشکلی که پیش آمده برای تهیه مایحتاج و کمک‌های مومنانه به مردم پیش قدم بوده است.

رئیس دادگستری گنبدکاووس تاکید کرد: این خیر بزرگوار به عنوان رئیس شعبه حل اختلاف نیز خدمات شایسته‌ای داشتند و با کمک به آزادی مجرمان غیر عمد و مالی موجبات تحکیم خانواده‌ها و بازگشت زندانیان غیر عمد به خانواده و جامعه شده‌اند.

یزدانی تصریح کرد: کمک‌های حاج محمد شهرکی بسیار قابل تقدیر است و می‌تواند به عنوان الگویی برای دیگران باشد، در منطقه افراد توانمند کم نیستند و پیشنهاد می‌کنیم، تاکید داریم تا کسانی که توانایی کمک به همنوعان خود را دارند با تأسی از فرمایشات مقام معظم رهبری در کمک‌های مومنانه شرکت کنند و موجبات خوشنودی مردم شوند.

گزارش از: یاشار نیازی

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۷:۳۷

۱۸ شهریور ۱۳۹۹

کد خبر :

82486

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک