امام جمعه اهل سنت گنبدکاووس:

آخوند عبدالکری1م جاور 2 300x196 - جوهره اسلام معرفت قلبی نسبت به خداوند استتورکمن نیوز: امام جمعه اهل سنت گنبدکاووس گفت: جوهره اسلام معرفت قلبی نسبت به خداوند است که در دل مومن نهفته است.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ آخوند عبدالکریم جاور در سخنان پیش از نماز عبادی جمعه اظهار کرد: امروزه بگونه ای است که مردم، دین و دنیا را در راحت طلبی می خواهند و کمتر کسی به نماز تهجد مقید است و بسیاری از مردم در بجا آوردن احکام و فرایض دینی سستی می کنند.

امام جمعه اهل سنت گنبدکاووس تصریح کرد: اهالی دین مردم را و اولیاء نیز اهل خانواده بخصوص نوجوانان و جوانان را نسبت به عمل به احکام دینی و سنن پیامبر(ص) ترغیب و تشویق کنند.

آخوند جاور گفت: عصرحاضر عصر توسعه ارتباطات و سرعت در انتشار اطلاعات است. ولی باید بگویم که در جامعه ما بهره گیری منفی از این تکنولوژی بر جنبه مثبت آن غالب گردیده و حتی موجب دین گریزی قشر جوان می شود.

آخوند عبدالکریم جاور افرود: فراموش کردن خدا و روی آوردن به لذایذ دنیوی نتیجه ای جز گمراهی و نابودی در پی نخواهد داشت.

امام جمعه اهل سنت گنبدکاووس گفت: برای همه جوانانی که دیروز و امروز در امتحانات کنکور سراسری شرکت کرده اند آرزوی توفیق و قبولی در دانشگاه های برتر و مورد نظرشان را دارم و خدا قوت می گویم.

گزارش از: مصطفی صبوحی

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۰:۵۷

۱۵ تیر ۱۳۹۸

کد خبر :

56821

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک