ساحلی 300x198 - جوایز نقدی تیم های برتر رقابت های والیبال ساحلی قهرمانی کشور پرداخت نشده استاخبار والیبال – ترکمن نیوز- رییس اداره ورزش و جوانان بندرترکمن از پرداخت نشدن جوایز نقدی تیم های برتر رقابت های والیبال ساحلی قهرمانی کشور که در شهر های آق قلا و بندرترکمن برگزار شده بود خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران، ۴۰ روز از رقابت های والیبال ساحلی قهرمانی کشور در این دو شهرستان ازتوابع استان گلستان می گذرد.

عبدالقدیر اونق روز یکشنبه اظهار کرد: موضوع پرداخت جوایز این تیم ها باید از طریق فدراسیون والیبال به عنوان مجری رقابت ها پیگیری شود.

پرویز فرخی از اعضای هیات والیبال بندرترکمن نیز در همین پیوند گفت: برای اولین بار این مساله روی داده و این درحالی است که تیم های حاضر در مسابقات هزینه ورودی را به حساب فدراسیون والیبال پرداخت کرده اند، اما به دلیل برخی مشکلات هنوز این پول به حساب کمیته والیبال ساحلی واریز نشده است تا جوایز تیم ها پرداخت شود.

وی همچنین افزود که براساس آخرین پیگیری ها تا چند روز آینده این جوایز پرداخت خواهد شد.

اوایل اردیبهشت ماه سال جاری مسابقات تور قهرمانی کشور در شهرهای بندرترکمن و آق قلا برگزار شد.

براساس اظهارات مدیران ورزش استان گلستان؛ بندرترکمن یکی از نامزدهای نهایی برگزاری مسابقات تور جهانی والیبال ساحلی در شهریورماه امسال است.

گردآوری : گروه خبری ترکمن نیوز

منبع : صدا و سیما

لینک عضویت کانال تلگرام

https://t.me/ITNAnews

انتشار دهنده : Yaprak
تاریخ و زمان خبر

۱۴:۰۲

۲۷ خرداد ۱۳۹۷

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک