منتخب مردم گنبدکاووس در مجلس یازدهم:

قلیچ شادمهر ترکمن نیوز 300x188 - «جهش تولید» فقر را از سیمای کشور پاک می‌کندترکمن نیوز: منتخب مردم گنبدکاووس در مجلس یازدهم با بیان اینکه فقر و محرومیت نتیجه عدم استفاده از ظرفیت‌های موجود در کشور است، گفت: جهش در امر تولید می‌تواند علاوه بر منافع اقتصاد، فقر را هم از سیمای شهرها و روستاها پاک کند.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  به نقل از تسنیم، امان‌قلیچ شادمهر اظهارداشت: فقر و محرومیت نتیجه عدم استفاده از ظرفیت‌های موجود در کشور و البته استان گلستان است.

وی بهبود شرایط اقتصادی را مهم‌ترین اولویت دولت و مجلس برشمرد و گفت: بخشی از مشکلات موجود در حوزه اقتصاد مربوط به قوانین است، البته نه به این معنا که خلا قانونی داشته باشیم بلکه در بسیاری از بخش‌ها با تراکم قوانین مواجه هستیم.

شادمهر تصریح کرد: حذف قوانین زائد و دست و پاگیر یک گام مهم در تحقق شعار سال است. در بسیاری از مواقع تولیدکنندگان با روندهای نادرست و طولانی در دستگاه‌های اجرایی مواجه می‌شوند که باید این وضعیت را اصلاح کرد.

وی خاطرنشان کرد: در شرایط امروز که زیرفشار تحریم‌های ظالمانه قرار داریم و دشمن هم اقتصاد ما را نشانه گرفته است، بهترین راه برای خلاص شدن از این وضعیت توجه به بخش تولید است.

منتخب مردم گنبد کاووس در مجلس یازدهم گفت: ما از فقر نمی‌ترسیم همانطور که از تحریم‌ها نمی‌هراسیم و سال‌هاست با آن مقابله می‌کنیم اما محرومیت و فقر، آسیب‌های فراوانی را با خود به همراه دارد.

وی با اشاره به اصلاح برخی ساختارهای اقتصادی در کشور از جمله نظام مالیاتی و بانکداری برای تحقق شعار سال تأکید کرد: جهش تولید می‌تواند در رشد و توسعه و ریشه کنی فقر موثر باشد و همه باید تلاشی مضاعف در این زمینه داشته باشند.

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۵:۲۲

۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۹

کد خبر :

73911

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک