امام جمعه گنبدکاووس:

حجت‌الاسلام محمود ترابیاخبار اجتماعی– ترکمن نیوز- امام جمعه گنبدکاووس با اشاره به اینکه دشمن تمام همت خود را بر فشار بر مردم با هدف القای ناامیدی متمرکز کرده است، گفت: راه مقابله با این توطئه راه‌اندازی جهاد تبیین کننده است.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران، حجت‌الاسلام محمود ترابی در جمع مدیران و مسوولان شهرستان گنبدکاووس با اشاره به اینکه در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی باید خداوند را به دلیل نصرت همیشگی‌اش در قبال این انقلاب شکر کنیم، اظهار کرد: امروز همه ما به شکرانه این نعمت الهی وظیفه داریم تا از دستاوردهای انقلاب حراست و حفاظت کنیم.

وی با بیان اینکه ما برای تبیین دستاوردهای نظام در ۴۰ سال اخیر باید در سه سطح اقدام کنیم، افزود: در سطح اول دستاوردهای انقلاب اسلامی که منحصر به مرزهای جغرافیایی ما نیز نمی‌شود و امروز در فراتر از مرزها و در کشورهای منطقه و حتی در قلب اروپا عینیت یافته و به منصه ظهور و بروز رسیده است.

امام جمعه گنبدکاووس سطح دوم اقدامات را بیان دستاوردهای نظام اسلامی دانست که در قالب و ذیل انقلاب شکل گرفته است دانست و خاطرنشان کرد: این دستاوردها به عنوان پشتیبان اصل انقلاب مطرح بوده و هست و همواره موجب تحکیم پایه‌های انقلاب اسلامی شده است.

ترابی بیان دستاوردها و خدمات دستگاه‌های اجرایی و دولت را نیز سطح سوم تبیین دستاوردهای انقلاب عنوان کرد و گفت: انتظار ما حضور پررنگ همه مدیران در این عرصه است تا بتوانیم در برابر توطئه دشمن که ایجاد ناامیدی است ایستادگی کنیم.

*هجمه دشمنان با هدف فشار بر سفره مردم و ایجاد تردید در کارآمدی نظام اسلامی شدت گرفته است

وی با تاکید بر لزوم بیان آمار مقایسه‌ای شاخص‌های توسعه و پیشرفت حال حاضر و ۴۰ سال پیش، ادامه داد: در این حوزه باید به چند نکته دقت که مهم‌ترین آنها این است که زبان بیان آماری باید هنری، سرشار از لطافت، باورپذیری و البته به زبان خود مردم باشد.

امام جمعه گنبدکاووس با اشاره به اینکه امروز هجمه دشمنان با دو هدف فشار بر سفره مردم و ایجاد سیاه‌نمایی و تردید در کارآمدی انقلاب و نظام اسلامی شدت گرفته است، اضافه کرد: در برابر این هجمه‌های دشمن تنها راه مقابله ایجاد موج بزرگی از تبیین با عنوان جهاد تبیین دستاوردهای انقلاب است.

منبع: farsnews.com

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۲۱:۵۰

۰۴ دی ۱۳۹۷

کد خبر :

42567

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک