Jangalban 126T 300x209 - جنگلبان استان گلستان به کما رفتگلستان– ترکمن نیوز- مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان گلستان گفت: یکی از نیروهای قرقبان منابع‌طبیعی هنگام اطفاء حریق در جنگل‌های مینودشت دچار مصدومیت شد و هم‌اکنون در بخش ای. سی. یو در کما به سر می‌برد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران، به نقل از روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان گلستان، ابوطالب قزلسفلو با اشاره به اینکه ۲ نفر از نیروهای منابع طبیعی استان گلستان چند روز پیش در هنگام اطفای حریق در منطقه حسینا شهرستان مینودشت مصدوم شدند، اظهار داشت: یکی از نیروها از معاونان اداره کل منابع طبیعی بود که به صورت سرپایی درمان شد، اما متاسفانه یکی از نیروهای قرقبان منابع‌طبیعی در اثرریزش سنگ دچار مصدومیت شد و هم‌اکنون در بخش آی.سی. یو بیمارستان بستری است.

قزلسفلو افزود: رضا بهرامی جنگلبان زندان‌چایلی در تنگه چهل چای مینودشت هنگام اطفای حریق جنگل‌های شرق گلستان منطقه حسینا بر اثر برخورد سنگ به سرش به کما رفته و در بیمارستان بستری است.

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان گلستان تصریح کرد: با توجه اینکه بخش‌های عمده از این جنگل که دچار آتش سوزی شده در نقاط صعب‌العبور و سنگی و با شیب‌های تند است افتادن شاخه‌های سوخته بر روی سنگها باعث پرت شدن آنها به سمت پایین دست می شود.

وی افزود: آتش‌سوزی در این منطقه با کمک مأموران منابع‌طبیعی شهرستان مینودشت و شهرستان‌های اطراف، نیروهای‌ مردمی و داوطلب، آتش‌نشانی و با کمک دهیاری‌ها و فرمانداری مهار شد.

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان گلستان گفت: این آتش سوزی از کنار جاده آغاز شد و علت آن در حال بررسی است.

 

گردآوری: گروه خبری ترکمن نیوز

لینک عضویت کانال تلگرام

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۲۰:۴۶

۲۶ تیر ۱۳۹۷

کد خبر :

28026

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک