Ketab 5M 300x209 - جمع خوانی کتاب در منطقه طرح شهید شوشتری برگزار شد+تصاویرگنبدکاووس– ترکمن نیوز- انجمن دوستداران کتاب مهر و موسسه مهر آفرینان جوان در منطقه طرح شهید شوشتری ( سید آباد) جمع خوانی کتاب برگزار کردند.


به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران، برنامه فرهنگی جمع خوانی کتاب در راستای اردوی جهادی و فرهنگی با محوریت پایگاه مقاومت منتظران مهدی (عج) حوزه رسالت در منطقه کم برخوردار شهرستان ( منطقه سید آباد) که از مناطق تحت پوشش طرح شهید شوشتری می باشد برگزار گردید.
کریمیان برگزارکننده این اردوی جهادی و فرهنگی در خصوص نحوه اجرا این برنامه چنین گفت: این برنامه جهادی و فرهنگی در قالب اردوی یک هفته ای در منطقه سید آباد برگزار شد که از اول دهه ی کرامت و به مناسبت روز دختر با برنامه حجاب پیام شهیدان با همکاری بنیاد شهید و امور ایثارگران در پارک بهمن برگزار شد.
و دومین برنامه به همت پایگاه مقاومت منتظران مهدی (عج)با عنوان آموزش زبان انگلیسی در مسجد حضرت ابوالفضل (ع)برگزار گردید.
سومین روز با همت و همکاری و حضور کارشناس نهاد کتابخانه ها به نشست قصه گویی پرداخته شد.
در روز چهارم انجمن دوستداران کتاب با همکاری دبیرخانه شورای مبارزه با مواد مخدر به نشست کتابخوانی پرداخت.
در پنجمین روز  مسئولین مربوطه در جمع کودکان و نوجوانان در کلاس‌ها حاضر شدند و به عده ای از شرکت کنندگان و برندگان در مسابقات جوایزی اهدا شد.

روز ششم اختصاص یافت به همکاری موسسه مهر آفرینان جوان در برنامه تحت عنوان جمع خوانی که در این برنامه کتاب “پر،پر،پر،پرنده” و اشعار و آیات قرآنی توسط کودکان حاضر خوانده شد و در پایان به هر یک از آنان جوایزی اهدا شد.
آخرین برنامه به عنوان اختتامیه اردوی جهادی فرهنگی با پشتیبانی پایگاه فرهنگی سید آباد در مسجد ابوالفضل(ع) برگزار خواهد شد.
وی در پایان گفت : برنامه بعدی در قالب اردوی جهادی و فرهنگی در منطقه بدلجه( طرح شهید شوشتری) برگزار خواهد شد.

 

خبرنگار: سید علی کریمیان

گردآوری: گروه خبری ترکمن نیوز

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۴:۲۹

۰۵ مرداد ۱۳۹۷

کد خبر :

29586

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک