جمعیت هلال احمر پرچم دار نوع دوستی و همدل در ایران اسلامی استگلستانتورکمن نیوز معاون فرهنگی، آموزشی و امور استان ها نمایندگی ولی فقیه جمعیت هلال احمر  گفت: جمعیت هلال احمر پرچم دار نوع دوستی و همدل در ایران اسلامی است.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛به نقل روابط عمومی جمعیت هلال احمر گلستان، دکتر احمدوند در آیین تکریم و معارفه مسئول نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر گلستان گفت: جمعیت هلال احمر استان گلستان در طول ۵۰ روز گذشته در امر امدادرسانی و کمک به سیل زدگان، فصل درخشانی را پشت سر گذاشته است.
معاون فرهنگی، آموزشی و امور استان ها نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر تصریح کرد: استان گلستان در مواجهه با حادثه سیلاب در استان ؛ محل انسجام وحدت و نماد عظمت تمدن اسلامی بوده است.
وی در ادامه افزود: حرکت عظیم و خودجوش مردمی در کمک و نوع دوستی به حادثه دیدگان سیلاب در استان های کشور، یک دستاورد عظیم برای تمامی مجموعه های مختلف اجرایی است که باید در حفظ و حراست آن کوشا باشیم.
دکتر احمدوند در پایان اذعان داشت: آنچه که در جوامع موجبات پویایی و ماندگاری بوده است ؛ یاری گری و نوع دوستی و همدلی است که جمعیت هلال احمر پرچم دار این نوع دوستی در ایران اسلامی است.

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۹:۵۱

۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۸

کد خبر :

52795

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک