استاندار گلستان:

هلال احمر 300x176 - جمعیت هلال احمر در اذهان مردم دارای ارزش و جایگاه خاصی استتورکمن نیوز: استاندار گلستان گفت: اصول هفتگانه جمعیت هلال احمر بر محور کمک به مردم بسیار زیباست البته که اصل هفتم یعنی جهان شمولی، موجب ایجاد نگاه مثبت در بین تمامی مردم جهان به این نهاد خدمت رسان شده است.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ هادی حق شناس ضمن اشاره به بین المللی بودن فعالیت های جمعیت هلال احمر، اظهار کرد: این مهم موجب شد که جمعیت هلال احمر دارای استاندارهای مطلوب و قابل قبول در صحنه ها حاضر باشد.

وی ‌در ادامه افزود: واژه هلال احمر برای همه مردم شیرین است به گونه ای که هرزمان نیروهای هلال احمر در صحنه حادثه دیده می شوند؛ مایه آرامش خاطر برای حادثه دیدگان هستند.

حق شناس ادامه داد: امداد خالصانه هلال احمر در سیل ابتدای سال جاری و سیلاب اخیر نوکنده شایسته تقدیر بود و باید همه از زحمات نیروهای داوطلب قدردانی کنیم چرا که آنها سرمایه هایی بزرگ هستند.

 حق شناس تصریح کرد: سرمایه های حقیقی و بی مانند جمعیت هلال احمر داوطلبان هستند که باید از این عزیزان به ویژه ۲۱ هزار عضو داوطلب در جمعیت هلال احمر گلستان به پاس خدمات داوطلبانه، قدردانی کرد.

استاندار گلستان در پایان گفت: با توجه به گزارش دکتر هروی مدیرعامل استان در خصوص استعداد ها و ظرفیت های جمعیت هلال احمر استان اعلام می دارم با تمام توان پیش بروید بنده هم در این مسیر همراه شما خواهم بود و هر زمان کمکی باشد دریغ نخواهم کرد.

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۲۰:۱۵

۲۰ آذر ۱۳۹۸

کد خبر :

65739

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک