جلسه هماهنگی تسریع روند پرداخت تسهیلات به خسارت‌دیدگان سیل در شهرستان ترکمن برگزار شدتورکمن نیوز: جلسه هماهنگی تسریع روند پرداخت تسهیلات به خسارت دیدگان سیل در شهرستان ترکمن با حضور فرماندار و مدیران بانکهای عامل ظهر امروز سه شنبه ۲۸ خرداد در محل فرمانداری برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان ترکمن؛ الیاس هیوه چی در خصوص خسارت سیل زدگان اظهار کرد: حدود ۲۰۰ واحد احداثی و مابقی نیاز به تعمیر و نوسازی دارند.
وی افزود: پرونده سازی ها بر اساس بازدیدهای کارشناسی بنیاد مسکن صورت گرفت و دستور پرداخت تسهیلات به سیل زدگان به بانکها ابلاغ شد.
فرماندار تصریح کرد: برای رفع مسائل و مشکلات در خصوص ضامن برای اخذ این تسهیلات، تصمیم استاندار مبنی بر این که ضمانت ها به صورت زنجیره ای انجام شود به بانکها ابلاغ شد و همه روسای بانکها بر مبنای این بخشنامه در حال پیگیری هستند .
وی تاکید کرد شهروندانی که جهت اخذ تسهیلات به بانک ها معرفی شده اند مدارک لازم را به طور کامل ارائه کنند چرا که در غیر این صورت پرونده ناقص و واریز تسهیلات صورت نخواهد گرفت.
هیوه چی در خصوص عدم پیگیری بخشی از متقاضیان این تسهیلات گفت: مقرر شد از طریق بخشداری و دهیاری ها اطلاع رسانی صورت گیرد تا مدارک و ضامن های خود را در اسرع وقت به بانک ارائه دهند.
وی در پایان با اشاره به همدلی و هم سویی بانک ها و بنیاد مسکن اظهار کرد: امیدواریم تا قبل از رسیدن زمستان واحدهای مسکونی احداثی، احداث و واحدهای نیازمند تعمیرات بطور کامل مرمت و به بهره برداری برسد تا مشکلی برای شهروندان ایجاد نشود.

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۱:۳۰

۲۹ خرداد ۱۳۹۸

کد خبر :

55594

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک