جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان ترکمن برگزار شدبندرترکمن – ترکمن نیوز- جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان ترکمن صبح روز شنبه ۳۰ تیر با حضور معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی فرماندار، بخشداران تابعه و سایر اعضا در محل فرمانداری برگزار شد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران، به نقل از روابط عمومی فرمانداری بندرترکمن، محمدجواد زنگانه ضمن تشکر از اعضای شورا به جهت فعالیت های چشمگیر در حوزه مقابله و پیشگیری از مواد مخدر و اجرای برنامه های ایام سالروز جهانی مبارزه با مواد مخدر، بر لزوم اهمیت موضوع آموزش و پیشگیری در حوزه مواد مخدر تاکید و تصریح کرد: توجه جدی پیرامون پیشگیری و آموزش در حوزه مواد مخدر، اجرای برنامه های فرهنگی و سرمایه گذاری در این راستا و اطلاع رسانی شفاف به مردم در خصوص اثرات مخرب مواد مخدر بهترین راهکار در راستای مقابله با زلزله خاموش می باشد.

وی ضمن اشاره به پیچیدگی موضوع مواد مخدر و لزوم نظارت بر مراکز ترک اعتیاد تصریح کرد: مقابله با مواد مخدر و پیشگیری از آن وظیفه همه دستگاههاست.
پاکسازی نقاط آلوده و اماکن مخروبه، برگزاری جشنواره نوجوان سالم و فعالیت سفیران اجتماعی در حوزه پیشگیری از مواد مخدر از جمله موارد مطروحه در این جلسه بود.

گرد آوری : گروه خبری ترکمن نیوز

https://t.me/ITNAnews

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۱:۳۱

۳۰ تیر ۱۳۹۷

کد خبر :

28648

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک