جلسه ستاد ساماندهی سواحل شهرستان ترکمن برگزار شدتورکمن نیوز: جلسه ستاد ساماندهی سواحل شهرستان ترکمن با حضور فرماندار، بخشداران تابعه و سایر اعضا در محل فرمانداری برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان ترکمن؛ الیاس هیوه چی در این جلسه با تاکید بر پیگیری مصوبات جلسات قبل و ارائه گزارش از سوی دستگاه های اجرایی شهرستاندر خصوص مسائل و موانع موجود در حوزه سواحل اظهار کرد: دستگاههای اجرایی عضو ستاد بایستی با برنامه ریزی و اقدامات خود در این حوزه تلاش کنند مسافران و شهروندان از ظرفیت سواحل شهرستان به نحو احسن استفاده کنند.
وی در خصوص محل شنا گفت: محل شنا از سال های قبل طرح موضوع و مجهز به امکاناتی شد و در این خصوص شهرداری پیگیری های لازم را انجام و با همکاری میراث فرهنگی اقداماتی را انجام دهد تا به عنوان مرکز ارائه صنایع دستی و بومی محلی در دسترس شهروندان و گردشگران قرار گیرد و در عین حال چون در کنار ساحل است از امکانات ساحل نیز بتوانند بهره ببرند.
هیوه چی در خصوص ساحل مشترک بین شهرستان های ترکمن و گمیشان تصریح کرد: با توجه به فراهم شدن زیرساخت ها از سمت بندرترکمن، دسترسی به این ساحل وجود دارد اما فقط نیازمند اعتبار آسفالت است که اگر تامین شود دسترسی مخصوصا برای مسافران و گردشگران به مراتب با سهولت بیشتری انجام می شود و در این خصوص نیز با انجام هماهنگی بین دو شهرستان، تلاش می کنیم این ساحل مشترک بهسازی شود تا در اختیار شهروندان و گردشگران قرار گیرد.
فرماندار در خصوص استفاده از ظرفیت آشوراده نیز گفت: ارگان های مربوط مخصوصا ارگان های سلامت محور به بررسی وضعیت بهداشت آب بپردازند تا در صورت تایید، برنامه ریزی و تامین امکانات صورت گیرد تا از این ظرفیت به خوبی بهره مند شویم.

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۲۱:۳۵

۲۱ خرداد ۱۳۹۸

کد خبر :

55036

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک