جلسه اضطراری در شهرستان گمیشان برگزار شداخبار گمیشانتورکمن نیوز برابر گزارش سامانه هواشناسی در خصوص ورود سامانه بارشی به کشور، جلسه اضطراری با حضور فرماندار شهرستان گمیشان و ارشد نظامی آجا در استان گلستان و سردار فرمانده سپاه نیوا استان و هماهنگ کننده سازمان عقیدتی سیاسی در محل فرمانداری این شهرستان برگزار گردید.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ در این جلسه هم اندیشی تاکید بر پیشگیری احتمالی بالا آمدن سطح آب در مناطق سیل زده، تخلیه کاسه آب های موجود در شهرستان و ترمیم سیل بند رودخانه های قره سو و سایر کانال های منتهی به شهرستان گمیشان و بندرترکمن است که در حال حاضر تکاوران تیپ ۶۵ و تیپ ۲۳۰ در حال ترمیم و ساخت آن هستند.

جلسه اضطراری در شهرستان گمیشان برگزار شد
در این جلسه تصمیماتی نیز با توجه به فروکش کردن سطح آب ،در زمینه ادامه کمک رسانی و امداد رسانی و سایر خدمات توسط مسئولان حاضر در جلسه گرفته شد.

امیر شیر توماچ نیز در پایان از حضور فعال و مستمر یگانهای ارتش و سپاه و سایر نهادها تشکر کرد و اعلام داشت حضور نیروهای مسلح در شهرستان گمیشان امیدبه زندگی مردم را دو چندان رونق بخشید و ما قدردان زحمات این عزیزان و ذخایر عظیم کشورمان بوده و خواهیم بود.

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۱:۲۹

۲۲ فروردین ۱۳۹۸

کد خبر :

51189

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک