جشن نسیم مهر در راستای حمایت از خانواده زندانیان در گرگان برگزار می گرددتورکمن نیوز:  فرماندار گرگان گفت: در راستای حمایت و تکریم از خانواده‌های زندانیان و به مناسبت روز نسیم مهر ، جشن نسیم مهر در گرگان برگزار خواهد شد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ محمد حمیدی در جلسه انجمن حمایت از زندانیان شهرستان گرگان اظهار داشت: مردم و مسولین باید زمینه حمایت از زندانیان و حل مشکلات خانواده‌های آنان را که از اهداف انجمن می باشد فراهم آورده و با انجمن همکاری نمایند.

فرماندار و رییس انجمن حمایت از زندانیان شهرستان گرگان گفت: خانواده زندانيان، قربانياني هستند كه پس از به زندان افتادن سرپرست آنها، فرزندانشان از كمترين حمايت ها برخوردار مي شوند.

وی ادامه داد: یکی از برنامه های ما در گرگان، توجه به مسائل اجتماعی بوده که در این خصوص رسیدگی به خانواده زندانی باعث کاهش آسیب‌های اجتماعی و بهبود وضعیت خانواده زندانیان خواهد شد.

فرماندار در خصوص پر کردن اوقات فراغت فرزندان زندانیان گفت:  تاثير متغيرهايي چون مدت زنداني شدن و نوع جرم زنداني در عملکرد تحصيلي فرزندان از لحاظ آماري تاثیر گذار بوده و انجمن نیز تلاش خواهد کرد آسيب هاي ناشي از زنداني شدن فرد را در ابعاد اقتصادي، عاطفي، اجتماعي و آموزشي بر خانواده و به خصوص فرزندان ، کنترل و به حداقل رساند.

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۹:۱۸

۳۱ تیر ۱۳۹۸

کد خبر :

57928

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک