جشن عاطفه‌ها از فردا در گلستان برگزار می شود پيام​ها و اطلاعيه​ها- ترکمن نیوز- سرپرست کمیته امداد امام خمینی گلستان گفت: از فردا پایگاه‌های دریافت کمک‌های مردمی با شعار، لبخند مهر بسته به مهر توست، آماده دریافت هدایای مردم هستند.
به گزارش پایگاه خبری وتحلیلی ترکمن های ایران، اسکندر اسکندری گفت: در آستانه سال تحصیلی جدید به همت کمیته امداد و کمک مردم پایگاه‌های جمع آوری هدایای نقدی و غیر نقدی از فردا به مدت ۲ روز در گلستان برپا می‌شود.

وی ادامه داد: از فردا ۱۵ شهریور ۲۱ پایگاه در میادین اصلی شهر، ۱۹ پایگاه در دفاتر کمیته امداد و ۴۰ مرکز نیکوکاری مستقر در محافل مذهبی آماده دریافت کمک‌های هم استانی‌ها هستند.

اسکندری گفـت: در آستانه سال تحصیلی ۱۰ هزار دانش آموز نیازمند در استان وجود دارد که تلاش داریم لوازم تحصیلی، پوشاک به دستشان برسانیم و سایر نیاز ها‌ی آنان نیز رفع شود تا مانند سایر دانش آموزان به تحصیل بپردازند.

وی گفت: امسال با شیوه‌های الکترونیکی می‌توان این موضوع را گسترش داد و مردم می‌توانند از سامانه ussd و ستاره ۷۷، ۸۸ ستاره ۰۱۷ مربع، از طریق همراه بانک‌ها کمک‌های خود را اهدا کنند.

اسکندی افزود: مردم نوع دوست گلستان سال گذشته یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان به صورت نقدی و کالا، به کودکان نیازمند اهدا کردند.

 

لینک عضویت کانال تلگرام

https://tlgrm.in/ITNAnews

منبع: yjc.ir

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۲۲:۳۵

۱۴ شهریور ۱۳۹۷

کد خبر :

34775

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک