جشنواره بین‌المللی مختومقلی فراغی در استان گلستان برگزار می‌شود مراسم و بزرگداشت- ترکمن نیوز- مدیرکل ارشاد استان گلستان گفت: هفته گذشته ۱۱ طرح به وزیر ارشاد کشور ارائه شد که یکی از این طرح‌ها برگزاری جشنواره مختومقلی فراغی به صورت بین‌المللی و حداقل با حضور استان‌های همجوار است.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران، عادله کشمیری در دیدار با فرماندار ویژه در گنبدکاووس اظهار داشت: گنبدکاووس ظرفیت جذب توریسم, فرهنگ و توریسم فرهنگی را دارد و باید عزم جدی برای این مسئله که جز برنامه ۱۴۰۴ است صورت گیرد.

وی افزود: گنبدکاووس در حوزه پایتخت کتاب بسیار خوب عمل کرده و توانسته از شهرهای بزرگ کشور نیز پیشی گیرد, باید در این حوزه بیشتر تلاش شود, هفته آینده کارگاه آموزش اولیه آن برگزار می‌شود و امید داریم بتوانیم تا یکی, ۲ سال آینده موفقیت‌های چشمگیری بدست آوریم.

مدیرکل ارشاد استان گلستان تصریح کرد: طرح اجرای نیم بها کردن کتاب و یا رایگان کردن آن در اختیار کودکان پیش‌بینی شده و امید داریم فرمانداری و دیگر دستگاه‌های مرتبط در این زمینه یاریگر ما باشند تا از شرایط و زمان فراهم شده استفاده لازم را ببریم.

کشمیری تاکید کرد: تمرکززدایی از مباحث و سیاست اولیه و کلان بنده برای کلیه برنامه‌های ارشاد است و تا حدودی این امر محقق شده است.

مدیرکل ارشاد استان گلستان یادآور شد: ایجاد شور و نشاط در استان یکی از اهداف اصلی ماست و معتقدیم شاد بودن با دین‌داری منافات ندارد و در عرض یکدیگر پیش می‌روند.

لینک عضویت کانال تلگرام

https://t.me/ITNAnews

منبع: tasnimnews.com

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۰:۰۸

۰۶ مرداد ۱۳۹۷

کد خبر :

29708

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک