جستجوی غواصان برای یافتن جسد جوان رامیانیترکمن نیوز- فرماندار شهرستان رامیان گفت: جستجو برای پیدا کردن جسد جوان رامیانی غرق شده در گل رامیان با حضور غواصان گرگانی و گنبدکاووس ادامه دارد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران، محمود سالاری اظهار داشت: جوان ۲۳ ساله رامیانی که در چشمه گل رامیان مشغول شنا بود، در درون این استخر طبیعی، غرق شد و گروه‌های امدادی همچنان در حال جستجو برای یافتن جسد وی هستند.

فرماندار شهرستان رامیان تاکید کرد: پیکر جوان ۲۷ ساله رامیانی تاکنون پیدا نشده و نیروهای امدادی جستجو برای یافتن جسد را تا پیدا شدن ادامه می‌دهند.

سالاری تصریح کرد: درحال حاضر نیروهای امدادی هلال احمر به همراه دو تیم غواصی از شهرستان های گنبدکاووس و گرگان در محل حادثه درحال جستجو هستند.

فرماندار رامیان خاطرنشان کرد: با وجود ممنوعیت شنا در این مکان، شاهد بی‌احتیاطی و شنای افراد در این محل هستیم و این حادثه دومین مورد در سال جاری است.

سالاری تصریح کرد: در فروردین امسال هم جوان شاهرودی در چشمه گل رامیان غرق شد که جسد وی بعد از چند روز پیدا شد.

چشمه گل در حدود ۶ کیلومتری جنوب شهر رامیان به صورت یک استخر طبیعی به طول ۹۰ متر و به عرض ۸۰ متر و به عمق ۳۴ تا ۴۴ متر قرار دارد و مساحت تقریبی این چشمه حدود ۵ هزار و ۶۵۸ مترمربع است و آب چشمه از کف زمین می‌جوشد، تاکنون ۷ نفر در این چشمه غرق شده‌اند.

 

لینک عضویت کانال تلگرام

https://tlgrm.in/ITNAnews

منبع:tasnimnews.com

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۲۲:۰۵

۱۳ مرداد ۱۳۹۷

کد خبر :

30917

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک