مصدومیت شدید بعد از برخورد با هم‌تیمی؛

Azmun 8A 1 300x223 - جراحت جدی چشم سردار آزمون+عکسفوتبال– ترکمن نیوز- ستاره ایرانی روبین کازان در آخرین جلسه تمرینی تیمش برای دیدار با اسپارتاک مسکو با مصدومیت شدید مواجه شده است.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران، تیم روبین کازان در حالی از ساعت ۲۱ امشب در آخرین مسابقه هفته دوازدهم لیگ برتر روسیه در ورزشگاه کازان آرنا به مصاف تیم رده ششمی اسپارتاک مسکو رفته که برخلاف تمام مسابقات فصل ۱۹-۲۰۱۸ سردار آزمون را به‌عنوان مهاجم ثابت در ترکیب و فهرست ندارد.

سردار آزمون که در تمام بازی‌های سال قبل تنها ۶ گل برای روبین کازان به ثمر رسانده بود، در ۱۱ هفته اخیر موفق به زدن ۴ گل شده و با ۴ پاس گل بهترین پاسور این فصل لیگ برتر روسیه محسوب می‌شود ولی او بعد از حضور ثابت در تمام مسابقات لیگ و جام حذفی امشب برای تیمش به میدان نمی‌رود.

آزمون که در ۱۱ مسابقه این فصل نمایش درخشانی در ترکیب روبین کازان داشت و در جام حذفی هم دو بازی انجام داد، در مسابقه اخیرشان که چهار روز قبل هم برگزار شد نیز توانست گلزنی کند ولی او به دلیل آسیب دیدگی از فهرست مسابقه امشب روبین کازان برابر اسپارتاک مسکو کنار رفته است.

ستاره ایرانی روبین کازان در آخرین تمرین قبل از بازی امشب برابر اسپارتاک مسکو، در جریان تمرین برخورد شدیدی روی هوا با پاول موگیلوتس، دیگر مهاجم تیمش داشت که منجر به آسیب دیدگی جدی هر دو بازیکن شد.

Azmun 8A 3 300x300 - جراحت جدی چشم سردار آزمون+عکس

آزمون در این برخورد از ناحیه چشم راست دچار آسیب دیدگی جدی شده تا به همین دلیل بعد از ۱۱ حضور ثابت در ترکیب بازی‌های لیگ برتر و دو مسابقه جام حذفی، امشب نتواند تیمش را در دیدار با اسپارتاک مسکو همراهی کند.

Azmun 8A 1 300x223 - جراحت جدی چشم سردار آزمون+عکس

این ملی پوش ایرانی پس از این برخورد در تمرین روبین کازان راهی بیمارستان شده و سریعا مورد مداوا قرار گرفته که خوشبختانه خطر آسیب جدی چشم او برطرف شده ولی قرار است باشگاه او، زمان بازگشت‌اش به میادین را مشخص کند.

سردار آزمون با انتشار عکسی که پزشکان در حال معاینه و مداوای چشم او هستند، نوشته است: «امشب متاسفانه نمی‌تونم جلوی اسپارتاک به هم‌تیمی‌های عزیزم کمک کنم، ولی هیچ وقت تو شرایط سخت ولشون نمی‌کنم و امشبم از نزدیک بازی را می‌بینم.»

Azmun 8A 2 180x300 - جراحت جدی چشم سردار آزمون+عکس

Azmun 8A 4 300x225 - جراحت جدی چشم سردار آزمون+عکس

سردار آزمون با چشمان آسیب دیده هم‌اکنون در ورزشگاه کازان آرنا

منبع: ورزش سه

گردآوری: گروه خبری ترکمن نیوز

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۲۱:۴۵

۰۷ آبان ۱۳۹۷

کد خبر :

38908

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک