شهردار گنبد کاووس:

CNG گدم آباد گنبد کاووساخبار گنبد کاووستورکمن نیوز شهردار گنبد کاووس با اشاره به متوقف شدن مقطعی جايگاه سوخت گدم آباد گفت: علت اين تعطیلی، تعميرات اساسی و سرویس پيشگيرانه کمپرسور گاز است.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیل ترکمن های ایران،  منصور طعنه گنبدی در گفت و گو با خبرنگار ترکمن نيوز اظهار داشت: جايگاه سوخت سي ان جی نياز به تعميرات اساسی داشت که متاسفانه به تعطيلات پايان سال برخورديم و راه اندازي جايگاه به تاخير افتاد.

وي افزود: بحمدالله ظرف ۲ روز آينده با تلاش شبانه روزي کارشناس شهرداري و يک تکنسين ماهر نيز از تهران دعوت شده به زودي عمليات سرويس کمپرسور جايگاه پايان يافته و آماده خدمات رساني به شهروندان می شود.

شهردار تصريح کرد: تعمير و سرويس کمپرسور به صورت اساسي براي اولين بار در اين جايگاه صورت ميگيرد و کارشناس ما شخصا قطعات اصلي را از پايتخت خريداري کرده و با هزينه اي بالغ بر يک ميليارد ريال دستگاه کمپرسور جايگاه کاملا سرويس شده و به زودي راه اندازي می شود.

منصور طعنه گنبدی شهردار گنبد کاووسشهردار گنبد در ادامه بازديد از عمليات پل دوم گدم آباد به خبرنگار ترکمن نيوز گفت: تاکنون بيش از ۵۵ درصد پروژه احداث پل پيشرفت فيزيکي داشته است.

وي افزود: علت تاخير عمليات عمراني پل تغيير مسير لوله گاز بوده که با هزينه خود شهرداري لوله هاي گاز که در محل احداث پل دوم قرارداشت جانمايي شده و به زودي ساخت پل ادامه مييابد.

شهردار گنبد تصريح کرد: پل دوم گدم آباد تا پايان سال ۹۷ افتتاح و راه اندازي خواهد شد.

منصور طعنه گنبدی با اشاره به صف خودروهايي که برای سوخت CNG به این جایگاه می آیند در ابتدای ورودی روستای گدم آباد باعث ترافیک می شود گفت: بعد از راه اندازی پل فضای مناسبی در بخش شرقی جایگاه ایجاد می شود و از آن پس خودروها از بخش شرقی و پشت جایگاه سی ان جی گدم آباد به بخش سوختگیری وارد خواهند شد.

خبرنگار: یاشار نیازی

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۶:۱۶

۰۲ فروردین ۱۳۹۷

کد خبر :

14285

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک