جاده های گلستان لغزنده است/رانندگان احتیاط کنندهواشناسی-ترکمن نیوز-  سرپرست معاونت راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان گفت: در پی بارش های بامداد دوشنبه بیشتر جاده های ارتباطی استان لغزنده است و رانندگان هنگام آمد و شد احتیاط کرده و به توصیه های پلیس راه توجه کنند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ترکمن های ایران،  مهدی بیکی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی با اشاره به ادامه بارش های خفیف ،اظهار داشت: هوای مناطق کوهستانی ‘خوش ییلاق’ در مسیر آزادشهر – شاهرود، ‘چهار باغ’ در مسیر گرگان – شاهرود، ‘درازنو’ در کردکوی و نواحی پایین دست شهرستان کلاله مه آلود بوده و رانندگان عبوری احتیاط کرده و چراغ خودرو خود را روشن کنند.
وی همچنین از استقرار گروه های راهداری از شب گذشته در محورهای ارتباطی استان به ویژه مناطق کوهستانی و پس از گزارش هواشناسی استان مبنی بر کاهش دما و آغاز بارش ها خبر داد و گفت: این معاونت برای تسهیل در آمد و شد خودروها در ۵۵ گردنه برفگیر استان به طول ۶۹۶ کیلومتر علاوه بر تامین شن و نمک مورد نیاز برای بازکردن جاده و انباشت آن در ۱۳ راهدارخانه، ۲۴ گروه راهداری را با بهره گیری از ۳۴۱ نفر نیرو و ۱۶۳ خودرو سبک و سنگین در آماده باش دارد.
بیکی اضافه کرد: تلفن گویای ۱۴۱ مرکز مدیریت راه های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان نیز برای پاسخگویی در خصوص آخرین وضعیت راه ها به صورت شبانه روزی فعال است.
طبق گزارش رییس گروه پیش بینی هواشناسی گلستان، وضعیت جوی استان برای امروزدوشنبه نیمه ابری تا ابری همراه با بارش پراکنده، درنواحی کوهستانی ریزش پراکنده برف و مه آلود بوده و با وزش نسبتا شدید باد همراهی می شود ،اما برای سه شنبه هوایی صاف تاقسمتی ابری و گاهی با وزش باد پیش بینی شده است.
هوای گرگان مرکز استان گلستان هم اینک ابری و دما ۱۴ درجه سلسیوس بوده و باد آرام است.

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۲:۴۵

۱۲ آذر ۱۳۹۷

کد خبر :

41248

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک