تیم گنبدکاووس,قهرمانی مسابقات دو و میدانی نونهالان و نوجوانان دختران,سومین المپیاد ورزشیورزشی-ترکمن نیوز-  تیم گنبدکاووس عنوان قهرمانی مسابقات دو و میدانی نونهالان و نوجوانان دختران سومین المپیاد ورزشی استان گلستان را کسب کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ترکمن های ایرن،  رقابت‌های دو و میدانی نونهالان دختران سومین المپیاد ورزشی استان گلستان بعدازظهر جمعه در استادیوم کریم آباد گرگان برگزار شد.

در این رقابت ها تیم گنبد با کسب هشت مدال طلا و سه مدال نقره عنوان قهرمانی را از آن خود کرد، بندر ترکمن با سه مدال طلا، دو مدال نقره و سه مدال برنز در جایگاه دوم ایستاد و تیم گرگان با چهار مدال تقره و سه مدال برنز سوم شد.

در رده سنی نوجوانان هم تیم گنبد با چهار مدال طلا، پنج مدال نقره و ۶ مدال برنز موفق به کسب عنوان قهرمانی شد، بندر ترکمن با چهار مدال طلا و سه مدال نقره عنوان نایب قهرمانی را کسب کرد و آق قلا با کسب دو مدال طلا، دو مدال نقره و یک مدال برنز در جایگاه سوم ایستاد.

در مسابقات دو و میدانی نونهالان و نوجوانان دختران سومین دوره المپیاد ورزشی استان گلستان، ۱۴۵ ورزشکار از شهرستان‌های گنبد کاووس، بندر ترکمن، آق قلا، گرگان، بندرگز، گمیشان، کردکوی، علی آباد کتول، آزادشهر، گالیکش، کلاله، مراوه تپه و رامیان، شهر خان ببین و بخش‌های چشمه ساران، وشمگیر، کمالان و گلدشت با یکدیگر رقابت کردند.

https://t.me/ITNAnews

لینک عضویت کانال تلگرام

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۱:۲۹

۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۷

کد خبر :

16629

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک