تیم 'گلستان چهار' نایب قهرمان والیبال ساحلی جوانان شداخبار ورزشی– ترکمن نیوز- تیم ‘گلستان چهار’ با ترکیبی از بازیکنان بندرترکمن موفق به کسب عنوان نایب قهرمانی مسابقات والیبال ساحلی جوانان کشور در بندرانزلی شد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران، رییس اداره ورزش و جوانان بندرترکمن در گفت و گو با خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران، اظهار داشت: رسول یمرلی و رامین قره جه اعضای تیم گلستان چهار در دیدار نهایی این رقابت ها مقابل تیم مازندران یک با ترکیب مالمیر و مومن زاده با نتیجه دو بر صفر مغلوب شد و به مقام دومی و جایزه ۶میلیون ریالی رسید.
عبدالقدیر اونق تصریح کرد: گلستان با ۴تیم در این رقابت ها حضور داشت و بهمن قلی پور و وحید نیکوفر از بندرترکمن هدایت این تیم ها را برعهده داشتند.
مسابقات والیبال ساحلی قهرمانی جوانان کشور با شرکت ۲۲ تیم از ۸ استان از یکشنبه هفته جاری در زمین والیبال ساحلی منطقه آزاد انزلی در استان گیلان آغاز شد و روز سه شنبه با شناخت تیم های برتر پایان یافت.
در پایان این رقابت ها که ۵۸ بازی انجام شد، تیم های مازندران یک، گلستان چهار، هرمزگان یک و گیلان یک به ترتیب عنوان های اول تا چهارم را کسب کردند و به ترتیب ۸، ۶، ۵ و۳ میلیون ریال جایزه نقدی گرفتند.

 

لینک عضویت کانال تلگرام

https://tlgrm.in/ITNAnews

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۸:۵۶

۲۴ مرداد ۱۳۹۷

کد خبر :

32687

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک