تیم والیبال شهرداری گنبدکاووس مصمم به کسب دومین پیروزی استاخبار والیبال– ترکمن نیوز- سرمربی تیم والیبال شهرداری گنبدکاووس گفت: بازیکنان این تیم با آمادگی کامل و عزم جدی برای کسب دومین پیروزی به مصاف تیم شهرداری ارومیه در بازی فردا (چهارشنبه) می روند.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران، عبدالاحد ارمشی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی افزود: بازیکنان تیم شهرداری پس از پیروزی هفته گذشته مقابل شهروند اراک، با روحیه مضاعف به تمرینات آمادگی و تاکتیکی پرداخته و آماده ارائه یک بازی خوب در هفته دوم مسابقات در خانه خود هستند.
وی گفت: بازی با شهرداری ارومیه سخت و البته جذاب خواهد بود زیرا این تیم بیشتر بازیکنان سال قبل خود را حفظ کرده و از هماهنگ ترین تیم های لیگ امسال است.
ارمشی اضافه کرد: کادر فنی تیم شهرداری گنبد با آنالیز چند بازی تیم شهرداری ارومیه و بررسی نقاط قوت و ضعف آن، تمرینات تاکتیکی لازم را با بازیکنان انجام داده اند.
وی تصریح کرد: بر این اساس تیم شهرداری گنبدکاووس، فردا بازی منظم تر و با برنامه تری را در مقابل حریف به نمایش می گذارد و با حمایت تماشاگران خونگرم خود، سه امتیاز این بازی خانگی را نیز کسب خواهد کرد.
سرمربی تیم والیبال شهرداری گنبدکاووس در ادامه گفت: این تیم هیچ بازیکن مصدوم یا محروم ندارد و بازیکنان با آماگی کامل مصمم به کسب دومین پیروزی خود در مسابقات لیگ امسال هستند.
بازی تیم های شهرداری گنبد و شهرداری ارومیه در هفته دوم مسابقات لیگ برتر در روز چهارشنبه دوم آبان به میزبانی گنبدکاووس برگزار می شود که این دیدار را مسعود ذوقی و مرتضی علایی به عنوان داوران اول و دوم قضاوت می کنند؛ احمد دامغانی نژاد به عنوان ناظر داوری و حمید حق بین و مسعود یزدان پناه نیز نمایندگان سازمان لیگ در این بازی هستند.
تیم شهرداری گنبد در پایان هفته نخست مسابقات لیگ برتر والیبال مردان کشور، با یک برد و سه امتیاز در رده چهارم و تیم شهرداری ارومیه نیز با یک باخت و بدون امتیاز در رده یازدهم جدول ۱۳ تیمی این لیگ قرار دارند.
ارمشی همچنین از برگزاری مراسم گلریزان، قبل از بازی فردای شهرداری گنبد مقابل شهرداری ارومیه برای ‘یاشار کمی’ از بازیکنان جوان والیبال استان گلستان که اینک در بستر بیماری است، خبر داد.
یاشار کمی بازیکن جوان و خوش اخلاق اهل بندرترکمن در غرب استان گلستان، متولد ۱۳۷۷ والیبالیست سابق تیم ملی نوجوانان است که والیبال را از سال ۹۲ نزد مربی خود دردی محمد کمی شروع کرد و در سال ۱۳۹۵ با تیم نوجوانان استان گلستان به نایب قهرمانی مسابقات کشوری دست یافت؛ وی این روزها به سبب ابتلا به بیماری سخت سرطان استخوان در بستر بیماری است.

 

گردآوری: گروه خبری ترکمن نیوز

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۲:۴۴

۰۱ آبان ۱۳۹۷

کد خبر :

38359

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک